Už nei ako sériovka,ale aj s nejakým tuningom nech to nieje nuda
a to oné,čo vyzerá ako radlica z lokomotívy je časť kitu z NeedforSpeed-u %DModerator: iconmaster
Už nei ako sériovka,ale aj s nejakým tuningom nech to nieje nuda
a to oné,čo vyzerá ako radlica z lokomotívy je časť kitu z NeedforSpeed-u %D
(mustang je sám o sebe pekný)

Dody wrote:ja budem trosku kriticky, nemas prilis skoro skosenu strechu? myslim ze by mala byt o nieco dlhsia
http://carblueprints.info/blueprints/ford/ford-mustang-gt-v8-2005.gif


To je moje číslo jeden, čo sa automobilov týka.. 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests