Ak sa vám zdá, že to koleso je tak trochu čaptavé, je to úmysel, malo by to pripomínať zaťaženú pneumatiku poriadne naloženého rozmetávača hnoja

P.S: áno sú tam aj nejaké biele miesta, doladím aj to...
Moderator: iconmaster





Users browsing this forum: No registered users and 0 guests