TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

Tatra 815 AGRO /Patero/ 1:25 - by petopato

Moderator: iconmaster

User avatar
petopato | 55
12 násobný gulášmajster!
Posts: 4445
Name: Peter Židuliak
Location: Šahy
Contact:

Tatra 815 AGRO /Patero/ 1:25 - by petopato

Postby petopato » 04 Feb 2009 19:14

Začal som kolesom, nie preto, že by ma neviem ako bavilo vyrezávať dezén, ale preto, že je to zatiaľ jediné čo z tohto modelu mám:
Image Image

Ak sa vám zdá, že to koleso je tak trochu čaptavé, je to úmysel, malo by to pripomínať zaťaženú pneumatiku poriadne naloženého rozmetávača hnoja :D

P.S: áno sú tam aj nejaké biele miesta, doladím aj to...
Last edited by petopato on 28 Oct 2012 08:18, edited 2 times in total.

User avatar
serpens | 42
a.k.a. hado
Posts: 8906
Name: Miro
Location: Žilina
Contact:

Re: Tatra 815 AGRO /patero-beta/ 1:25

Postby serpens » 04 Feb 2009 20:09

To splostenie sa ti podarilo dost realisticky :vicotry:
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

User avatar
Fito | 51
Admin
Posts: 5579
Name: Fito
Location: Na východ od Blavy
Contact:

Re: Tatra 815 AGRO /patero-beta/ 1:25

Postby Fito » 04 Feb 2009 21:53

toto mi vysvetli, to akoze patero sa dal na projektovanie Hnojokyda ? :eyes droped:

hmm
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

User avatar
mikyno12 | --
Posts: 24

Re: Tatra 815 AGRO /patero-beta/ 1:25

Postby mikyno12 » 04 Feb 2009 23:04

neee
len podvozok....ma to byt sklapacka
Stavba : LIAZ 18.33 PB/HR + BSS PV 24.18 s upravamy, HMS Victory
Vyvoj : Tatra 815 S1, Privesny vozik s vybavenim k RZA Nissan
Hotovo: Tatra 815 6x6 CAS 32, MBT Challenger, RZA Nissan Pick-up King CAB, Tatra 815 6x6 VE Rallye Dakar ´86

User avatar
petopato | 55
12 násobný gulášmajster!
Posts: 4445
Name: Peter Židuliak
Location: Šahy
Contact:

Re: Tatra 815 AGRO /patero-beta/ 1:25

Postby petopato » 04 Feb 2009 23:22

Sklápač, alebo rozmetávač je v tomto prípade skoro jedno, pretož pokiaľ ide o AGRO, tam sa na jedno šasi dala prehadzovať nástavba: S3, rozmetávač, alebo klietka na siláž...ja len tak v kútiku duše dúfam, že ho ukecám na rozmetávač :P

User avatar
Rudinko | --
Posts: 98

Re: Tatra 815 AGRO /patero-beta/ 1:25

Postby Rudinko » 05 Feb 2009 00:06

chystas sa spravit aj klietku na silaz???? ja si robim autorsky model liazky ktory bude mat tuto nadstavbu na silaz uz je skoro hotovy

User avatar
petopato | 55
12 násobný gulášmajster!
Posts: 4445
Name: Peter Židuliak
Location: Šahy
Contact:

Re: Tatra 815 AGRO /patero-beta/ 1:25

Postby petopato » 05 Feb 2009 08:11

Nie, toto bude mať pravdepodobne S3-ku

User avatar
Patero | 48
Posts: 1415
Name: Jozef Kráľ
Location: Lakšárska Nová Ves

Re: Tatra 815 AGRO /patero-beta/ 1:25

Postby Patero » 05 Feb 2009 09:59

najprv treba spraviť podvozok a potom sa môže špekulovať nad nádstavbami. Ale v takom hrubom pláne mám viacero nádstavieb. Spomenul by som asi hlavne sklápač, klaničák, ak niekde nájdem hnojokyd na podklady tak aj ten a asi aj hasičskú CAS-32. Viacmenej to bude už len o tom, nahádzať nádstavby na podvozok a prispôsoboiť nejaké detaili.......
[col]%|[/col]

User avatar
jozkin | 41
2K+
Posts: 2320
Name: Jozef
Location: Martin

Re: Tatra 815 AGRO /patero/ 1:25/ by petopato

Postby jozkin » 05 Feb 2009 16:49

Hmmm, to bude zaujimave, uz sa tesim (na samotnu stavbu a aj pripadne verzie) :big smile:
Lepim preto, ze ma to bavi, tak ako ma to bavi a to, co sa mi paci.
Normálne je vlastnit (viac) originál(ov).

User avatar
Marian | --
Posts: 910
Name: Marian
Location: Banská Bystrica

Re: Tatra 815 AGRO /patero/ 1:25 - by petopato

Postby Marian » 05 Feb 2009 18:39

Jéjda petopato sa nám vrátil k nákladiakom :big smile:

Return to “Nákladné automobily a ťahače // Lorries & Trucks”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests