Právě začínám lepit svůj první Ripper a to TATRU 148 S1.Model vypadá moc hezky a tak jsem si ho vybral.Předpokládám obtížnou stavbu ,hlavně kabinu.Koukal jsem tady na fóru je těch Esjedniček víc ale nejvíc mě zaujal tahač od Zolla hlavě ta excelentně slepená kabina.Takové kvality asi nedosáhnu ale budu se co nejvíc snažit
Důkaz o originálu (samozřejmě sem si vše naskenoval pro případné chyby)

A teď už ke stavbě.Začínám podle návodu nosníky všech náprav
Pak přišly na řadu diferenciály
