Myslím, že tento voz ešte neexistuje ako vystrihovačka - a ani sa moc nedivím, je to dosť zaoblené a členité auto, takže nič jednoduchého.
Zatiaľ zbieram podklady a kreslím si výkres (zásadne neverím žiadnemu výkresu, ktorý si neurobím sám
Ak sa mi tento projekt podarí doviesť do konca, bude na voľné stiahnutie, kto má záujem, bude si ho môcť prefarbiť na svoju obľúbenú farbu
Interiér neuvažujem robiť.
Predpokladám, že tak do troch mesiacov by som to mal zvládnuť.
Inak, rozmýšľal som, že ak by to niekoho vážne zaujímalo, mohol by som na tejto stavbe rozpracovať popis, akým spôsobom tvorím moje vystrihovačky v AutoCADe - cez 3D "wireframe", čiže "drôtený model". Je to spôsob archaický, zdĺhavý a pracný, ale na druhej strane si myslím, že mi prináša aj isté drobné výhody.
Zatiaľ som spracoval pohľady zboku, spredu a čiastočne zozadu.




