Tak ma to trošku zase na chvilku pochytilo. Tá zručnosť tam už zďaleka nieje tá čo bývala. Takže skôr sa tu už len tak v tichosti budem pretĺkať.
Oddelenie Pateros Patentos už je dávno rozpustené, pre to už len tak jednoducho a bez zbytočného šmirglovania a podobných zdĺhavostí.Poskladané na sucho. Inak tá pomerová kocka už asi niečo pamätá ako tak na ňu pozerám.