TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

Kubota KC-250 / Patero / 1:25

Moderators: iconmaster, braintech

User avatar
Patero | 48
Posts: 1415
Name: Jozef Kráľ
Location: Lakšárska Nová Ves

Kubota KC-250 / Patero / 1:25

Postby Patero » 23 Oct 2019 21:48



Tak ma to trošku zase na chvilku pochytilo. Tá zručnosť tam už zďaleka nieje tá čo bývala. Takže skôr sa tu už len tak v tichosti budem pretĺkať.



Oddelenie Pateros Patentos už je dávno rozpustené, pre to už len tak jednoducho a bez zbytočného šmirglovania a podobných zdĺhavostí.Poskladané na sucho. Inak tá pomerová kocka už asi niečo pamätá ako tak na ňu pozerám. :P
[col]%|[/col]

User avatar
iconmaster | 37
Last man standing
Posts: 7647
Name: Peter Jankovič
Location: Želiezovce
Contact:

Re: Kubota KC-250 / Patero / 1:25

Postby iconmaster » 23 Oct 2019 22:05

Hurááá, Patero zase lepí :victory:
Tá zručnosť tam už zďaleka nieje tá čo bývala.
Nezúfaj, ono to príde späť. Aspon máš nejakú výzvu :P

Budem sledovať, možno raz aj zlepím, ak poskytneš..

User avatar
Patero | 48
Posts: 1415
Name: Jozef Kráľ
Location: Lakšárska Nová Ves

Re: Kubota KC-250 / Patero / 1:25

Postby Patero » 23 Oct 2019 22:34

To Ico: Po brutálnom komerčnom úspechu JCB 1CX, ktorý poniektorí lepili aj dva krát som sa rozhodol verejnosť netraumatizovať podobnými projektami. :victory: Ale díky, si milý. :haha: Medzi nami... to doliatie kvapaliny do hydrauliky radiacej páky závadu odstránilo. Bolo to na šťastie len zavzdušnené.
[col]%|[/col]

User avatar
toudi_sk | --
Krotiteľ textúr
Posts: 12948
Name: Milan
Location: u susedky
Contact:

Re: Kubota KC-250 / Patero / 1:25

Postby toudi_sk » 24 Oct 2019 15:24

očuj, neponevieraš sa v poslednej dobe v Dunajskej Lužnej?
lebo som tam minulý týždeň videl minimálne 2x buď teba, alebo tvojho dvojníka (na hlavnej ťahu pri cintoríne)
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]

User avatar
Patero | 48
Posts: 1415
Name: Jozef Kráľ
Location: Lakšárska Nová Ves

Re: Kubota KC-250 / Patero / 1:25

Postby Patero » 07 Nov 2019 20:51

Brý deň....



taký menší postup. V podstate tomu teraz chýba už len kapota a sedanka s dvomi pákami. :P

to-> Toudi : no brathm, bohužial si ma s niekym pletieš. :beat plaster:
[col]%|[/col]

User avatar
iconmaster | 37
Last man standing
Posts: 7647
Name: Peter Jankovič
Location: Želiezovce
Contact:

Re: Kubota KC-250 / Patero / 1:25

Postby iconmaster » 07 Nov 2019 21:21

očuj, neponevieraš sa v poslednej dobe v Dunajskej Lužnej?
lebo som tam minulý týždeň videl minimálne 2x buď teba, alebo tvojho dvojníka (na hlavnej ťahu pri cintoríne)
to-> Toudi : no brathm, bohužial si ma s niekym pletieš.

(asi to sleduje aj pani Paterová)

Ale model zatiaľ pekný :victory:

User avatar
sony | 41
2K+
Posts: 2968
Name: Martin Seemann
Location: Banská Bystrica

Re: Kubota KC-250 / Patero / 1:25

Postby sony » 12 Nov 2019 12:40

začínajú asik dobré časy.. vracajú sa k lepeniu dlhoročný nelepiči... Aj Patero aj Sasko... toto už vážne dobrá správa.

Jožo stále to vieš, ideš si svoj štýl a páči sa mi to!
Pokračuj v tempe! :wink:
Papierový člen plastikového klubu

User avatar
Patero | 48
Posts: 1415
Name: Jozef Kráľ
Location: Lakšárska Nová Ves

Re: Kubota KC-250 / Patero / 1:25

Postby Patero » 08 Dec 2019 17:15

dnesky som trochu farbil. Do budúcna to bude chcieť nejaký základný nástrek, lebo tá červená je smrť. Stále presvital flakatý podklad. Žltá pred rokom bola tiež, ale to som si spomenul, až som sa do toho pustil.



to_Ico: Ak ti niečo spadlo do oka, tak šup šup na očné... :P

to_Sony: Pokúšam sa ísť to svoje, ale za toho pána si neviem spomenúť, ako som to pred tými ôsmimi rokmi robil.. :haha:
[col]%|[/col]

User avatar
Roman | 52
4K+
Posts: 4352
Name: Roman
Location: doma

Re: Kubota KC-250 / Patero / 1:25

Postby Roman » 08 Dec 2019 17:26

cervena,oranzova,biela,kanarikovo zlta to su hajhorsie farby. vyhybam sa im co najviac.

User avatar
iconmaster | 37
Last man standing
Posts: 7647
Name: Peter Jankovič
Location: Želiezovce
Contact:

Re: Kubota KC-250 / Patero / 1:25

Postby iconmaster » 08 Dec 2019 18:50

Do budúcna to bude chcieť nejaký základný nástrek, lebo tá červená je smrť. Stále presvital flakatý podklad. Žltá pred rokom bola tiež, ale to som si spomenul, až som sa do toho pustil.
Ja som ťa už pri Bobcate prehováral, ale snáď pri ďalšom žltom stroji sa poddáš :)

Každopádne to vyzerá dobre a pokračuj. (Počul som, že istý pán zo Šiah tiež potrebuje motiváciu sa znovu rozbehnúť po dlhom čase!)

Return to “Stavebné a iné stroje // Construction & Other Machinery”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests