TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

Bismarck /GPM/ 1:200

Moderator: Fito

User avatar
MM6666 | 44
Posts: 34
Name: Matúš
Location: Prešov

Re: Bismarck /GPM/ 1:200

Postby MM6666 » 10 Feb 2013 13:29

Od Tomáša (tomas81) som dostal zaujímavý tip ako spraviť trup:
http://www.papirovemodelarstvi.cz/phpBB ... =19&t=1793

a pravdu povediac ma to dosť inšpirovalo

User avatar
toudi_sk | --
Krotiteľ textúr
Posts: 12948
Name: Milan
Location: u susedky
Contact:

Re: Bismarck /GPM/ 1:200

Postby toudi_sk » 10 Feb 2013 14:34

prečítal som iba prvú stranu a pobavil ma užívateľ, ktorému sa na oskenovanie jednofarebnej obšívky zdá 300 DPI málo :D
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]

User avatar
MM6666 | 44
Posts: 34
Name: Matúš
Location: Prešov

Re: Bismarck /GPM/ 1:200

Postby MM6666 » 06 Apr 2013 14:28

ďalšie foto z nadstavby a hlavné delové veže (posledné foto je mini plastový model)

User avatar
tomas81 | 44
Posts: 285
Name: Tomas
Location: Bytča Hrabové

Re: Bismarck /GPM/ 1:200

Postby tomas81 » 06 Apr 2013 20:58

Pekne to ide. Tie hlavne sa ti dajú ešte demontovať?

User avatar
MM6666 | 44
Posts: 34
Name: Matúš
Location: Prešov

Re: Bismarck /GPM/ 1:200

Postby MM6666 » 26 Jun 2013 16:43

a takto napredujem s rebrovaním


User avatar
Jan Noga | 39
Posts: 101
Name: Jan Noga
Location: Šumperk; Česká Republika
Contact:

Re: Bismarck /GPM/ 1:200

Postby Jan Noga » 26 Jun 2013 18:44

prečítal som iba prvú stranu a pobavil ma užívateľ, ktorému sa na oskenovanie jednofarebnej obšívky zdá 300 DPI málo :D
pokud to staví ve velikosti 1:2 tak je to málo, jinak je to cipovina. Posledních pět let jsem se zabýval tvůrčí fotografií a věřte, že 300Dpi stačí i na plakát 10x10m...tak nevím, proč by nemělo stačit na obšívku Bismarcku...
Jinak moc krásný model, jeden z mých vysněných, takže budu bedlivě sledovat...mimochodem...jak je to velké? Abych věděl na co ženu připravit...:D
Na stole :
152 mm kanónová houfnice vz. 1937 / GPM+Renova Model / 1:25
Hotovo :
KRAZ 255 B / Renova Model / 1:25
Daimler-Benz DB 601 / KartonModels.cz / 1:33

User avatar
toudi_sk | --
Krotiteľ textúr
Posts: 12948
Name: Milan
Location: u susedky
Contact:

Re: Bismarck /GPM/ 1:200

Postby toudi_sk » 26 Jun 2013 20:11

250m/200=1.25m :D
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]

User avatar
MM6666 | 44
Posts: 34
Name: Matúš
Location: Prešov

Re: Bismarck /GPM/ 1:200

Postby MM6666 » 29 Aug 2013 22:10

Tak konečne som dokončil trup


User avatar
MM6666 | 44
Posts: 34
Name: Matúš
Location: Prešov

Re: Bismarck /GPM/ 1:200

Postby MM6666 » 13 Sep 2013 21:23

fotečky pred a po striekaní


a "trošku" pod záťažou aby lepšie sadla na podstavec

User avatar
tomas81 | 44
Posts: 285
Name: Tomas
Location: Bytča Hrabové

Re: Bismarck /GPM/ 1:200

Postby tomas81 » 14 Sep 2013 07:45

Vyzerá to parádne. Len to nafoť prosím ťa na dennom svetle. :victory:

Return to “Námorná technika // Watercrafts”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest