TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
Moderator: Oliver
- martin1807 | 31
- 2K+
- Posts: 2772
- Name: Martin Bilý
- Location: Medzilaborce/ Praha
Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
grAtulujem k dokončeniu a teším sa na fotky..
Tiež nesutazne kedze plast nelepím a deti nemám..
243g
Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
Takže konečne sú tu finálne fotky - bohužiaľ na niektorých vidno spoj papiera - musel som zlepiť 2xA3 výkresy, aby to pozadie bolo na fotenie ako-tak veľké
.
Neviem, čo by som mal ešte ohľadom modelu alebo úprav na ňom povedať, až sa niekto na niečo opýta, tak potom.

Neviem, čo by som mal ešte ohľadom modelu alebo úprav na ňom povedať, až sa niekto na niečo opýta, tak potom.
Live hard, ride easy.
Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
ej bistu, poriadne si to zaprasil, blahozlema k dokonceniu
fotky tiez paradne
fotky tiez paradne
Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
Dobre sa na to pozerá, parádny model.
m.
m.
Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
Ďakujem
Ešte som spravil takú rodinnú fotku všetkého, čo z mierky 1:25 doma mám. Nieje toho veľa, ale však času na rozrastanie zbierky je ešte dosť
A aj jedna fotka s modelom Krupp Protze. Už mi chýba len Opel Blitz a budem mať 3 najvyrábanejšie Nemecké nákladiaky z II. svetovej vojny
(1. Opel Blitz, 2. Mercedes-Benz L3000, 3. Krupp protze L2H143)

Ešte som spravil takú rodinnú fotku všetkého, čo z mierky 1:25 doma mám. Nieje toho veľa, ale však času na rozrastanie zbierky je ešte dosť
A aj jedna fotka s modelom Krupp Protze. Už mi chýba len Opel Blitz a budem mať 3 najvyrábanejšie Nemecké nákladiaky z II. svetovej vojny
Live hard, ride easy.
Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
Paráda ako model tak aj fotky
Ovšem mám jednu pripomienku k prednej náprave. Myslím že by mala byť uchytená v strede. Takto na kraji som to ešte nikde nevidel neviem či by to tak mohlo fungovať. Ale to vidím ako chybu modelu
Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
Áno to som si všimol hneď pri stavbe, ale skontroloval som si to, takto to mal uchytené aj skutočný podvozok, zároveň to dalo prednej náprave troška vychýlenie smerom dozadu, takže lepšie behala cez nerovnosti 
Live hard, ride easy.
Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
Gratulujem k dokončeniu. Vyzerá to perfektne. A ten zámok je funkčný? 
Na stole: San Salvador
Hotovo: Nautilus, Michalská veža, Kaiten-1,...
Hotovo: Nautilus, Michalská veža, Kaiten-1,...
Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
gratulujem,sehr gute arbeit. naprava je dobre,pozri sem
http://fahrzeuge-der-wehrmacht.de/Bilde ... i_18-1.jpg
http://fahrzeuge-der-wehrmacht.de/Bilde ... i_18-1.jpg
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest