TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Moderator: Oliver

User avatar
Miso122 | 28
Posts: 352
Name: Michal
Location: Jaslovské Bohunice

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Postby Miso122 » 03 Feb 2014 20:13

Víťaz fota mesiaca, gratulujem :big smile:
Na stole: San Salvador
Hotovo: Nautilus, Michalská veža, Kaiten-1,...

User avatar
Paly | 38
Posts: 1805
Name: Paľo

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Postby Paly » 03 Feb 2014 23:40

Ďakujem, nečakal som to a veľmi som poctený :) snáď tu budeme vídať viac zlepených modelov od tohto vydavateľstva.
Live hard, ride easy.

User avatar
Paly | 38
Posts: 1805
Name: Paľo

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Postby Paly » 06 Feb 2014 11:32

Takže dnes som trom najúspešnejšie tipujúcim poslal zásielky, troška sa to tam poprehadzovalo, keďže niektoré tipy boli nesúťažné :) . Je to prvou triedou, takže zajtra by ste to všetci mali mať. O prijatí ma informujte v správe, alebo liste poslanom po holubovi, alebo dymovými signálmi, alebo salvou výstrelov zo samohybného dela 2S7 na vopred známe súradnice v Lomničke.
Live hard, ride easy.

Return to “Vojenská technika // Military Vehicles”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests