TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
Moderator: Oliver
Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
Víťaz fota mesiaca, gratulujem 
Na stole: San Salvador
Hotovo: Nautilus, Michalská veža, Kaiten-1,...
Hotovo: Nautilus, Michalská veža, Kaiten-1,...
Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
Ďakujem, nečakal som to a veľmi som poctený
snáď tu budeme vídať viac zlepených modelov od tohto vydavateľstva.
Live hard, ride easy.
Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
Takže dnes som trom najúspešnejšie tipujúcim poslal zásielky, troška sa to tam poprehadzovalo, keďže niektoré tipy boli nesúťažné
. Je to prvou triedou, takže zajtra by ste to všetci mali mať. O prijatí ma informujte v správe, alebo liste poslanom po holubovi, alebo dymovými signálmi, alebo salvou výstrelov zo samohybného dela 2S7 na vopred známe súradnice v Lomničke.
Live hard, ride easy.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 0 guests