TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

L-29 Delfín /ModelArt+recolor/ 1:33 - by Mato_Kolo

Moderators: Trak-Tor, Jolaus

User avatar
Miso122 | 28
Posts: 352
Name: Michal
Location: Jaslovské Bohunice

Re: L-29 Delfín /recolor Quasi/ 1:33-by Mato_Kolo HOTOVO

Postby Miso122 » 08 Oct 2014 17:32

Gratulujem k dokončeniu historicky prvého(?) Delfina na tomto fóre. :big smile: Teda aspoň prvého o ktorom viem. :)
Na stole: San Salvador
Hotovo: Nautilus, Michalská veža, Kaiten-1,...

User avatar
mato_kolo | 43
Posts: 619
Name: martin kolodzejcik
Location: Hlavná 33, 900 26 Slovenský Grob
Contact:

Re: L-29 Delfín /recolor Quasi/ 1:33-by Mato_Kolo HOTOVO

Postby mato_kolo » 08 Oct 2014 18:12

Áno aj ja viem iba o mojom;-) verim ze druhy bude sused Jolaus :-D
Práve na stole - P50, uz hotovo - Galéria Mato kolo
Colossians 3:23-24 Whatever my hands find to do, I work at it with all my heart, as working for the Lord, Jesus Christ...

User avatar
pisho66 | 42
Posts: 1431
Name: Martin
Location: Banská Bystrica

Re: L-29 Delfín /recolor Quasi/ 1:33-by Mato_Kolo HOTOVO

Postby pisho66 » 08 Oct 2014 19:05

Martin a Martin (Jolaus a Mato_Kolo)
Z Rovniankovej ulice
Ich modelom je Delfin
Ich tempo je zavratné
Asi prejdem na lietadlá, lebo pozerám, že to ide dáko rýchlo a gratulujem k peknému kúsku.
Nie je dôležitý cieľ, ale cesta.

User avatar
Jolaus | 47
Posts: 1483
Name: Martin
Location: Bratislava-Petržalka

Re: L-29 Delfín /recolor Quasi/ 1:33-by Mato_Kolo HOTOVO

Postby Jolaus » 09 Oct 2014 08:11

Aký prvý? Veď prvý bol už pred dva a pol rokom Potkan. Akurát on zlepil bez kabínkovú verziu :) .
Pracujem tak dokonale,že každé jedno zlepšenie by znamenalo krok späť.

User avatar
toudi_sk | --
Krotiteľ textúr
Posts: 12948
Name: Milan
Location: u susedky
Contact:

Re: L-29 Delfín /recolor Quasi/ 1:33-by Mato_Kolo HOTOVO

Postby toudi_sk » 09 Oct 2014 14:00

čiže nedokončený :D :D :D
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]

User avatar
Jolaus | 47
Posts: 1483
Name: Martin
Location: Bratislava-Petržalka

Re: L-29 Delfín /recolor Quasi/ 1:33-by Mato_Kolo HOTOVO

Postby Jolaus » 09 Oct 2014 14:15

No, keby som spočítal nepoužité diely u Maťa (bolo ich dosť) tak ho má oproti Potkanovej kabínke nedokončeného on.
Pracujem tak dokonale,že každé jedno zlepšenie by znamenalo krok späť.

User avatar
QUASI | 45
Posts: 575

Re: L-29 Delfín /recolor Quasi/ 1:33-by Mato_Kolo HOTOVO

Postby QUASI » 09 Oct 2014 14:51

No pozrime ho na rýchlika. Takže to malo nakoniec zmysel to kresliť.
S tou kabínkou - no super improvizácia. Keď to je otvorené sa ani nedá poriadne poznať, že to asi nemá úplne presný tvar.

Jolaus: No ako na to tak odoka pozerám, tak neviem čo je vynechané.

User avatar
Jolaus | 47
Posts: 1483
Name: Martin
Location: Bratislava-Petržalka

Re: L-29 Delfín /recolor Quasi/ 1:33-by Mato_Kolo HOTOVO

Postby Jolaus » 09 Oct 2014 15:24

Tak sa ho opýtaj koľko použil dielov ktoré nevidno.
Pracujem tak dokonale,že každé jedno zlepšenie by znamenalo krok späť.

User avatar
mato_kolo | 43
Posts: 619
Name: martin kolodzejcik
Location: Hlavná 33, 900 26 Slovenský Grob
Contact:

Re: L-29 Delfín /recolor Quasi/ 1:33-by Mato_Kolo HOTOVO

Postby mato_kolo » 09 Oct 2014 16:59

No pozrime ho na rýchlika. Takže to malo nakoniec zmysel to kresliť.
S tou kabínkou - no super improvizácia. Keď to je otvorené sa ani nedá poriadne poznať, že to asi nemá úplne presný tvar.

Jolaus: No ako na to tak odoka pozerám, tak neviem čo je vynechané.
No však vynechané je len to,čo naozaj nemá byt vidno :wink:

Aby sme to upresnili, vynechané sú rebrá pod kokpitom pretože postup stavby som si riešil podľa seba a nejak mi tam nie a nie sadnúť, rebrá v nasávačoch a bočné zdvojené panely ktoré aj tak nieje moc vidno a zabudol som nalepiť pilotom na bok kokpitu vrecká, toť vše:)
No a nejaké som aj popridával svoje vlastné aby som dopasoval čo mi trošku nesedelo:) (medzi nimi aj rebro na zakrytie stredu krídel...)
Práve na stole - P50, uz hotovo - Galéria Mato kolo
Colossians 3:23-24 Whatever my hands find to do, I work at it with all my heart, as working for the Lord, Jesus Christ...

Return to “Letecká technika // Aircrafts”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests