TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
L-29 Delfín /ModelArt+recolor/ 1:33 - by Mato_Kolo
Re: L-29 Delfín /recolor Quasi/ 1:33-by Mato_Kolo HOTOVO
Gratulujem k dokončeniu historicky prvého(?) Delfina na tomto fóre.
Teda aspoň prvého o ktorom viem. 
Na stole: San Salvador
Hotovo: Nautilus, Michalská veža, Kaiten-1,...
Hotovo: Nautilus, Michalská veža, Kaiten-1,...
- mato_kolo | 43
- Posts: 619
- Name: martin kolodzejcik
- Location: Hlavná 33, 900 26 Slovenský Grob
- Contact:
Re: L-29 Delfín /recolor Quasi/ 1:33-by Mato_Kolo HOTOVO
Áno aj ja viem iba o mojom;-) verim ze druhy bude sused Jolaus :-D
Práve na stole - P50, uz hotovo - Galéria Mato kolo
Colossians 3:23-24 Whatever my hands find to do, I work at it with all my heart, as working for the Lord, Jesus Christ...
Colossians 3:23-24 Whatever my hands find to do, I work at it with all my heart, as working for the Lord, Jesus Christ...
Re: L-29 Delfín /recolor Quasi/ 1:33-by Mato_Kolo HOTOVO
Asi prejdem na lietadlá, lebo pozerám, že to ide dáko rýchlo a gratulujem k peknému kúsku.Martin a Martin (Jolaus a Mato_Kolo)
Z Rovniankovej ulice
Ich modelom je Delfin
Ich tempo je zavratné
Nie je dôležitý cieľ, ale cesta.
Re: L-29 Delfín /recolor Quasi/ 1:33-by Mato_Kolo HOTOVO
Pracujem tak dokonale,že každé jedno zlepšenie by znamenalo krok späť.
Re: L-29 Delfín /recolor Quasi/ 1:33-by Mato_Kolo HOTOVO
čiže nedokončený

žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]
Re: L-29 Delfín /recolor Quasi/ 1:33-by Mato_Kolo HOTOVO
No, keby som spočítal nepoužité diely u Maťa (bolo ich dosť) tak ho má oproti Potkanovej kabínke nedokončeného on.
Pracujem tak dokonale,že každé jedno zlepšenie by znamenalo krok späť.
Re: L-29 Delfín /recolor Quasi/ 1:33-by Mato_Kolo HOTOVO
No pozrime ho na rýchlika. Takže to malo nakoniec zmysel to kresliť.
S tou kabínkou - no super improvizácia. Keď to je otvorené sa ani nedá poriadne poznať, že to asi nemá úplne presný tvar.
Jolaus: No ako na to tak odoka pozerám, tak neviem čo je vynechané.
S tou kabínkou - no super improvizácia. Keď to je otvorené sa ani nedá poriadne poznať, že to asi nemá úplne presný tvar.
Jolaus: No ako na to tak odoka pozerám, tak neviem čo je vynechané.
Re: L-29 Delfín /recolor Quasi/ 1:33-by Mato_Kolo HOTOVO
Tak sa ho opýtaj koľko použil dielov ktoré nevidno.
Pracujem tak dokonale,že každé jedno zlepšenie by znamenalo krok späť.
- mato_kolo | 43
- Posts: 619
- Name: martin kolodzejcik
- Location: Hlavná 33, 900 26 Slovenský Grob
- Contact:
Re: L-29 Delfín /recolor Quasi/ 1:33-by Mato_Kolo HOTOVO
No však vynechané je len to,čo naozaj nemá byt vidnoNo pozrime ho na rýchlika. Takže to malo nakoniec zmysel to kresliť.
S tou kabínkou - no super improvizácia. Keď to je otvorené sa ani nedá poriadne poznať, že to asi nemá úplne presný tvar.
Jolaus: No ako na to tak odoka pozerám, tak neviem čo je vynechané.
Aby sme to upresnili, vynechané sú rebrá pod kokpitom pretože postup stavby som si riešil podľa seba a nejak mi tam nie a nie sadnúť, rebrá v nasávačoch a bočné zdvojené panely ktoré aj tak nieje moc vidno a zabudol som nalepiť pilotom na bok kokpitu vrecká, toť vše:)
No a nejaké som aj popridával svoje vlastné aby som dopasoval čo mi trošku nesedelo:) (medzi nimi aj rebro na zakrytie stredu krídel...)
Práve na stole - P50, uz hotovo - Galéria Mato kolo
Colossians 3:23-24 Whatever my hands find to do, I work at it with all my heart, as working for the Lord, Jesus Christ...
Colossians 3:23-24 Whatever my hands find to do, I work at it with all my heart, as working for the Lord, Jesus Christ...
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest