Po dokončení základní části T148 sem se pustil do finální části a to rámu s korbou,na kabině ještě chybí vzduchojemy - u těch se mi nelíbí jak je konstruováno zakulacení,prostřihy by měly být daleko větší aby se da vytvořit krásný kluovitý tvar a ne takové "sražení" jak tomu je v současnosti
Nicméně jsem se dal do pístu a taky sem nespokojen-modelově se mi moc nepovedl ale co už,návod je podle mě taky dost nesmyslný- nechápu proč se píše že musíme oblepit díl 25 dvěmi pásky když by bylo lepší před slepením tyto pásky nalepit na díl - jeden na vyznačené místo a druhý na opačnou stranu z rubu
Ještě před pístem sem stavěl rám na rezervu a bednu pro nářadí- tady sem silně nespokojen- u olejové nádrže se mi totálně nepovedlo zakulacení a tak to dopadlo děsně

