Dnes som venoval trochu času interiéru. Po asi 3 hodinách vznikli bočné časti hybného mechanizmus, ďalej na ňom budem pracovať až keď bude vaňa, nech si nenarobím zbytočne robotu s úpravami, keby to nesedelo. No a spatlal som volant. Nechcel som robiť kovový (nie, že by sa mi nechcelo), ale tento papierový sa mi dosť páči. Nech sa páči fotos.


