TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

Čo ma teší...

User avatar
serpens | 42
a.k.a. hado
Posts: 8906
Name: Miro
Location: Žilina
Contact:

Re: Čo ma teší...

Postby serpens » 18 Jul 2015 22:47

Robil si s formičkou?
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

User avatar
petopato | 55
12 násobný gulášmajster!
Posts: 4445
Name: Peter Židuliak
Location: Šahy
Contact:

Re: Čo ma teší...

Postby petopato » 19 Jul 2015 07:16

Až teraz som si uvedomil, čo mi nesedelo na tom hvezdárenskom burgeri. Dusená cibuľa. Ja na rok poprosím s čerstvou :victory:

User avatar
vasik1 | 47
Pán učiteľ
Posts: 1815
Name: Peter Vasaráb
Location: Partizánske

Re: Čo ma teší...

Postby vasik1 » 19 Jul 2015 09:37

Skúsil som formičku, no kuracie mäso bolo (na rozdiel od hovädziny) príliš mäkké a lepkavé, takže som musel ručne.
Ty nemáš rád pečenú cibuľku? :beat plaster: Ale teší ma, že si tam dal "na rok" - takže dostanem druhú šancu :victory:

User avatar
petopato | 55
12 násobný gulášmajster!
Posts: 4445
Name: Peter Židuliak
Location: Šahy
Contact:

Re: Čo ma teší...

Postby petopato » 19 Jul 2015 20:31

To si píš!
Ale musí to byť opäť hovadzie maso (teda aspoň pre mňa)...

User avatar
Vojta Č. | 48
Posts: 273
Name: Vojta Čaban

Re: Čo ma teší...

Postby Vojta Č. » 19 Jul 2015 23:00

Těší mě, že se mi na stole zase potkala beta (nebo teda model na přebal :)) a výtisk, tentokrát pražský městsko-policejní Yeti:



Jo, ten příšerně zmazanej a zaretušovanej zadní nárazník included :)

A myslím, že by tady mohl potěšit i tenhle aktuálně rozpracovanej recolor pro slovenské hasiče:


terenkoza | --
2K+
Posts: 2300
Name: marek

Re: Čo ma teší...

Postby terenkoza » 20 Jul 2015 18:35

Halo :victory:

Som vyfasoval skifa :victory:




Je to made in ukraina a 1:35. Aaaaa nerozdupal som to!!! :victory:

Predloha je tu vo fotkach. Aspom podla toho co sa mi podarilo rozoznat... Taky fake ale je :confuse:

http://forum.valka.cz/topic/view/17672/ ... ve-vozidlo
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat

User avatar
Štefan Húska | 44
2K+
Posts: 2701
Name: Štefan Húska
Location: Saalbach Österreich

Re: Čo ma teší...

Postby Štefan Húska » 20 Jul 2015 19:38

Pekná plechovka, len trošku po záruke čiiii? :haha:
Keď je model hotový, môžete ho postúpať :#)
Musím lepiť kým mám slinu

User avatar
Roman | 52
4K+
Posts: 4352
Name: Roman
Location: doma

Re: Čo ma teší...

Postby Roman » 20 Jul 2015 21:45

pekne sa ti podarilo bmd,ako to muzealne.

User avatar
Sranki | 47
Posts: 291
Name: Sranki
Location: Trencin

Re: Čo ma teší...

Postby Sranki » 01 Aug 2015 07:44

V Denniku N vysiel pekny clanok o Tatrovke. Kto chce cely clanok, napiste mi ss.

Tatra vyrobila svoj najväčší nákladiak v histórii, bude pre špeciálneho zákazníka
https://dennikn.sk/202545/tatra-vyrobil ... zakaznika/

User avatar
viktor | --
Posts: 307
Location: Trnava

Re: Čo ma teší...

Postby viktor » 01 Aug 2015 22:29

Ktoré označenie tej Tatry je správne? 815-7 alebo 817? S tým druhým označením som sa v článku stretol prvý raz.

Return to “Rest room // Rest Room”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest