TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
Čo ma teší...
Re: Čo ma teší...
Robil si s formičkou?
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts
Re: Čo ma teší...
Až teraz som si uvedomil, čo mi nesedelo na tom hvezdárenskom burgeri. Dusená cibuľa. Ja na rok poprosím s čerstvou 
Re: Čo ma teší...
Skúsil som formičku, no kuracie mäso bolo (na rozdiel od hovädziny) príliš mäkké a lepkavé, takže som musel ručne.
Ty nemáš rád pečenú cibuľku?
Ale teší ma, že si tam dal "na rok" - takže dostanem druhú šancu 
Ty nemáš rád pečenú cibuľku?
Re: Čo ma teší...
Halo
Som vyfasoval skifa
Je to made in ukraina a 1:35. Aaaaa nerozdupal som to!!!
Predloha je tu vo fotkach. Aspom podla toho co sa mi podarilo rozoznat... Taky fake ale je
http://forum.valka.cz/topic/view/17672/ ... ve-vozidlo
Som vyfasoval skifa
Je to made in ukraina a 1:35. Aaaaa nerozdupal som to!!!
Predloha je tu vo fotkach. Aspom podla toho co sa mi podarilo rozoznat... Taky fake ale je
http://forum.valka.cz/topic/view/17672/ ... ve-vozidlo
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat
- Štefan Húska | 44
- 2K+
- Posts: 2701
- Name: Štefan Húska
- Location: Saalbach Österreich
Re: Čo ma teší...
Pekná plechovka, len trošku po záruke čiiii? 
Keď je model hotový, môžete ho postúpať :#)
Musím lepiť kým mám slinu
Musím lepiť kým mám slinu
Re: Čo ma teší...
pekne sa ti podarilo bmd,ako to muzealne.
Re: Čo ma teší...
V Denniku N vysiel pekny clanok o Tatrovke. Kto chce cely clanok, napiste mi ss.
Tatra vyrobila svoj najväčší nákladiak v histórii, bude pre špeciálneho zákazníka
https://dennikn.sk/202545/tatra-vyrobil ... zakaznika/
Tatra vyrobila svoj najväčší nákladiak v histórii, bude pre špeciálneho zákazníka
https://dennikn.sk/202545/tatra-vyrobil ... zakaznika/
moja galeria: http://papermodelers.sk/viewtopic.php?f=41&t=6539
Re: Čo ma teší...
Ktoré označenie tej Tatry je správne? 815-7 alebo 817? S tým druhým označením som sa v článku stretol prvý raz.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest