TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25

Moderator: Oliver

User avatar
Roman | 52
4K+
Posts: 4352
Name: Roman
Location: doma

Re: Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25

Postby Roman » 22 May 2015 20:32

ahoj
malo by to byt bez podpery,len sa to vyklopilo nahor kym sa sofer hrabal v motore,skusim najst.

User avatar
Oliver | 31
2K+
Posts: 2305
Location: Trenčín/Nová Dedinka
Contact:

Re: Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25

Postby Oliver » 23 May 2015 09:52

Roman a môžem v takom prípade otvoriť aj vrchný kryt, ktorý len položím na ten bočný?
Oliver

Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24

GALLERY

"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA

User avatar
Roman | 52
4K+
Posts: 4352
Name: Roman
Location: doma

Re: Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25

Postby Roman » 23 May 2015 15:38

kludne to sprav otvorene,akoze nieco opravuju

User avatar
Štefan Húska | 44
2K+
Posts: 2701
Name: Štefan Húska
Location: Saalbach Österreich

Re: Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25

Postby Štefan Húska » 23 May 2015 22:10

Kľudne tak sprav ja to mám na oboch tak :wink:
Keď je model hotový, môžete ho postúpať :#)
Musím lepiť kým mám slinu

User avatar
Oliver | 31
2K+
Posts: 2305
Location: Trenčín/Nová Dedinka
Contact:

Re: Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25

Postby Oliver » 24 May 2015 10:59

Ďakujem za rady chalani. Už som to urobil otvorené všetko. Čoskoro hádam pridám aj fotky. :big smile:
Oliver

Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24

GALLERY

"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA

User avatar
Oliver | 31
2K+
Posts: 2305
Location: Trenčín/Nová Dedinka
Contact:

Re: Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25

Postby Oliver » 24 May 2015 17:07

Zatiaľ som na tom takto. Hektické týždne v škole skončili, mohol by som sa posunúť ďalej trošku ..
Len na rýchlo urobené fotky. Bola snaha poklopy urobiť aj otváracie. Ich ľavá strana sa dá teoreticky pohybovať, no neskúšal som, či sa zatvoria úplne, pretože niečo mi v tom bránilo a nechcel som to siliť. Potom som si spomenul na nešťastné kolesá na DW, ktoré som spravil pohyblivé a musím s nimi dnes narábať len veľmi opatrne. Preto som už pravú stranu poklopov spravil napevno. Aj tak s nimi nemienim hýbať. :scorn:


Oliver

Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24

GALLERY

"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA

User avatar
Oliver | 31
2K+
Posts: 2305
Location: Trenčín/Nová Dedinka
Contact:

Re: Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25

Postby Oliver » 13 Sep 2015 19:14

Ahoj.

Takže po príchode domov len taká malá rekapitulácia, čo všetko mám hotové.



Fotky na rýchlo už trošku za šera, takže snáď je na nich niečo vidieť. Som si vedomý, že model sám o sebe som dosť pohnojil. Možno som precenil svoje schopnosti, neviem. V každom prípade bojujem ďalej, určite ho do konca postavím. Momentálne mám na stole pásy.



Jeden pás už mám aj ozubený. Ide to celkom rýchlo. Najprv som musel prísť na to, ako to celé robiť, potom to išlo samo. Dnes sa mi možno podarí ešte dorobiť ten druhý, uvidíme..
Potom nafarbiť a napatinovať ..

Takže najbližší progres snáď v nasledujúcich dňoch.
Oliver

Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24

GALLERY

"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA

User avatar
ultra | 52
Posts: 286
Name: Peter
Location: Levice

Re: Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25

Postby ultra » 14 Sep 2015 08:54

Nevzdavaj to - hlavu hore. Som neskutočne rád že staviaš tento model bez celoprefarbovania a mega -uprav. Hlavu hore

User avatar
vasik1 | 47
Pán učiteľ
Posts: 1815
Name: Peter Vasaráb
Location: Partizánske

Re: Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25

Postby vasik1 » 14 Sep 2015 14:13

Nič si nepohnojil. Naopak, je to super a ak aj sú na ňom veci, ktoré by sa dali vyšperkovať, tak buď kľudný, že to na každom. Dokonca ani Petopato nemá modely bezchybné.

User avatar
Brzdič | 40
2K+
Posts: 3092
Name: Ondra
Location: Brno

Re: Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25

Postby Brzdič » 14 Sep 2015 16:35

Nevím co jsi na modelu hnojil, mě to přijde v pořádku. :wink:

Return to “Vojenská technika // Military Vehicles”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest