malo by to byt bez podpery,len sa to vyklopilo nahor kym sa sofer hrabal v motore,skusim najst.
TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25
Moderator: Oliver
Re: Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25
Roman a môžem v takom prípade otvoriť aj vrchný kryt, ktorý len položím na ten bočný?
Oliver
Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24
GALLERY
"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA
Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24
GALLERY
"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA
Re: Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25
kludne to sprav otvorene,akoze nieco opravuju
- Štefan Húska | 44
- 2K+
- Posts: 2701
- Name: Štefan Húska
- Location: Saalbach Österreich
Re: Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25
Kľudne tak sprav ja to mám na oboch tak 
Keď je model hotový, môžete ho postúpať :#)
Musím lepiť kým mám slinu
Musím lepiť kým mám slinu
Re: Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25
Ďakujem za rady chalani. Už som to urobil otvorené všetko. Čoskoro hádam pridám aj fotky. 
Oliver
Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24
GALLERY
"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA
Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24
GALLERY
"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA
Re: Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25
Zatiaľ som na tom takto. Hektické týždne v škole skončili, mohol by som sa posunúť ďalej trošku ..
Len na rýchlo urobené fotky. Bola snaha poklopy urobiť aj otváracie. Ich ľavá strana sa dá teoreticky pohybovať, no neskúšal som, či sa zatvoria úplne, pretože niečo mi v tom bránilo a nechcel som to siliť. Potom som si spomenul na nešťastné kolesá na DW, ktoré som spravil pohyblivé a musím s nimi dnes narábať len veľmi opatrne. Preto som už pravú stranu poklopov spravil napevno. Aj tak s nimi nemienim hýbať.

Len na rýchlo urobené fotky. Bola snaha poklopy urobiť aj otváracie. Ich ľavá strana sa dá teoreticky pohybovať, no neskúšal som, či sa zatvoria úplne, pretože niečo mi v tom bránilo a nechcel som to siliť. Potom som si spomenul na nešťastné kolesá na DW, ktoré som spravil pohyblivé a musím s nimi dnes narábať len veľmi opatrne. Preto som už pravú stranu poklopov spravil napevno. Aj tak s nimi nemienim hýbať.
Oliver
Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24
GALLERY
"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA
Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24
GALLERY
"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA
Re: Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25
Ahoj.
Takže po príchode domov len taká malá rekapitulácia, čo všetko mám hotové.
Fotky na rýchlo už trošku za šera, takže snáď je na nich niečo vidieť. Som si vedomý, že model sám o sebe som dosť pohnojil. Možno som precenil svoje schopnosti, neviem. V každom prípade bojujem ďalej, určite ho do konca postavím. Momentálne mám na stole pásy.
Jeden pás už mám aj ozubený. Ide to celkom rýchlo. Najprv som musel prísť na to, ako to celé robiť, potom to išlo samo. Dnes sa mi možno podarí ešte dorobiť ten druhý, uvidíme..
Potom nafarbiť a napatinovať ..
Takže najbližší progres snáď v nasledujúcich dňoch.
Takže po príchode domov len taká malá rekapitulácia, čo všetko mám hotové.
Fotky na rýchlo už trošku za šera, takže snáď je na nich niečo vidieť. Som si vedomý, že model sám o sebe som dosť pohnojil. Možno som precenil svoje schopnosti, neviem. V každom prípade bojujem ďalej, určite ho do konca postavím. Momentálne mám na stole pásy.
Jeden pás už mám aj ozubený. Ide to celkom rýchlo. Najprv som musel prísť na to, ako to celé robiť, potom to išlo samo. Dnes sa mi možno podarí ešte dorobiť ten druhý, uvidíme..
Potom nafarbiť a napatinovať ..
Takže najbližší progres snáď v nasledujúcich dňoch.
Oliver
Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24
GALLERY
"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA
Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24
GALLERY
"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA
Re: Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25
Nevzdavaj to - hlavu hore. Som neskutočne rád že staviaš tento model bez celoprefarbovania a mega -uprav. Hlavu hore
Re: Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25
Nič si nepohnojil. Naopak, je to super a ak aj sú na ňom veci, ktoré by sa dali vyšperkovať, tak buď kľudný, že to na každom. Dokonca ani Petopato nemá modely bezchybné.
Re: Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25
Nevím co jsi na modelu hnojil, mě to přijde v pořádku. 
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest