TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25

Moderator: Oliver

User avatar
Štefan Húska | 44
2K+
Posts: 2701
Name: Štefan Húska
Location: Saalbach Österreich

Re: Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25

Postby Štefan Húska » 27 Dec 2015 19:02

Ahoj Oliver, model je fajny mne sa paci. Len tie predne blatniky by som vytkol inac je vsetko OK, tie kolesa sice maju byt do lievika ale vobec to nevidno :wink: myslim ze je dakde na predaj Rommel ktory jazdil na tomto plazovom vozitku ale neviem v akej mierke, skuc prehladat net mozno ho najdes, pekne by ho to ozivilo :wink: a spolocnu fotku by si ozaj mohol spravit :still dreaming:
Keď je model hotový, môžete ho postúpať :#)
Musím lepiť kým mám slinu

User avatar
Roman | 52
4K+
Posts: 4352
Name: Roman
Location: doma

Re: Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25

Postby Roman » 28 Dec 2015 15:52

super.mohol by si to odfotit niekde na piesku,bolo by to este lepsie

User avatar
Oliver | 31
2K+
Posts: 2305
Location: Trenčín/Nová Dedinka
Contact:

Re: Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25

Postby Oliver » 28 Dec 2015 18:43

Ďakujem pekne, som rád, že sa model páči. :big smile:
Ahoj Oliver, model je fajny mne sa paci. Len tie predne blatniky by som vytkol inac je vsetko OK, tie kolesa sice maju byt do lievika ale vobec to nevidno :wink: myslim ze je dakde na predaj Rommel ktory jazdil na tomto plazovom vozitku ale neviem v akej mierke, skuc prehladat net mozno ho najdes, pekne by ho to ozivilo :wink: a spolocnu fotku by si ozaj mohol spravit :still dreaming:
Kolesá som absolútne nepochopil a neviem ako z kartóna hrubého 1mm by som mal urobiť lievik. Nešlo mi to a skúšal som to! K Rommelovi len toľko, že videl som nejaké postavičky, ale to bolo 1:16.
Spoločnú fotku sa pokúsim v najbližších dňoch urobiť. :big smile:
Oliver

Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24

GALLERY

"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA

User avatar
martin1807 | 31
2K+
Posts: 2772
Name: Martin Bilý
Location: Medzilaborce/ Praha

Re: Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25

Postby martin1807 » 29 Dec 2015 13:57

Pekné, veru pekné.:) Gratulujem k dokončeniu.. :victory:
Na stole:
Naposledy dokončené: Praga S5T-3 ORKAN, Tatra 815 S1
Galéria

Martin1807

User avatar
Brzdič | 40
2K+
Posts: 3092
Name: Ondra
Location: Brno

Re: Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25

Postby Brzdič » 29 Dec 2015 14:47

Pěkná práce, gratuluji. :)

User avatar
kuratkoo | 45
Posts: 696
Location: Vrbové

Re: Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25

Postby kuratkoo » 29 Dec 2015 18:29

Gratulujem k dokonceniu, parádna to robota aj predloha... :wink:

User avatar
Oliver | 31
2K+
Posts: 2305
Location: Trenčín/Nová Dedinka
Contact:

Re: Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25

Postby Oliver » 02 Jan 2016 14:22

Ďakujem chalani. Už teraz sa teším na ďalší model. :big smile:
Prikladám tiež sľúbené fotky Wehrmachtu pre zatiaľ.

Oliver

Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24

GALLERY

"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA

User avatar
Sumec | 33
Posts: 850
Name: Adam
Location: Trenčín

Re: Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25

Postby Sumec » 03 Jan 2016 10:40

Gratulujem Oliver k dokončeniu, máš to parádne zlepené :victory: A pekne sa ti plní zbierka nemeckej techniky :big smile:
Na stole: Kamov Ka-29 /Orlik/ 1:33; KV-2 /free/ 1:25
Hotovo: Jak-3; LaGG-3; IL-2M3 Šturmovik; HH-53C Stallion; Tatra 815 NTH 6x6 + SYKO-5M + radlica; 3x Polikarpov I-16 Išak; T-80

"An architect's dream is an engineer's nightmare."

User avatar
Matej | 38
Posts: 1171
Name: parkourista
Location: Mojtín, okres PU

Re: Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25

Postby Matej » 03 Jan 2016 12:23

Super si to dal.. :big smile: Pekná zbierka..Teším sa na ďalší kúsok..
Aktuálne: ZIL 131 AC40

Hotovo: BAT-M / A-10 Warthog

terenkoza | --
2K+
Posts: 2300
Name: marek

Re: Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25

Postby terenkoza » 03 Jan 2016 12:47

halo :victory:

gratulujem k dokonceniu :victory:
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat

Return to “Vojenská technika // Military Vehicles”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests