mne tiez ani teo, ani michal, ani atlon nepridu ako cinani - maju oci naprosto rovno
TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
152 mm kanónová houfnice vz. 1937 / GPM+Renova Model / 1:25
Moderator: Oliver
Re: 152 mm kanónová houfnice vz. 1937 / GPM+Renova Model / 1:25
halo
mne tiez ani teo, ani michal, ani atlon nepridu ako cinani - maju oci naprosto rovno
mne tiez ani teo, ani michal, ani atlon nepridu ako cinani - maju oci naprosto rovno
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat
Re: 152 mm kanónová houfnice vz. 1937 / GPM+Renova Model / 1:25
Vektory na vypalenie toho dezenu boli urcite zadarmo, jedna A4 posielal som ju aj atlonovi...Presne ako píše toudi. A zadarmenko určite neboli, lebo som za ne musel vyblvať 15€. A vypáliť niečo podla niečoho už vypáleného tiež nieje umenie. Ja tie dezény mám ale nikomu z toho rozmery na čínske kopie dávať nebudem. To je ako naskenovať originál vystrihovačku a predávať kopie.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts
Re: 152 mm kanónová houfnice vz. 1937 / GPM+Renova Model / 1:25
Honza píše-... protože mi právě spoustu lidí říkalo to co ty, že objednat něco z GPM je skoro 100% jistota že to nikdy nedojde....[/quote]
Ty jsi Toudiho špatně pochopil,nedošla jen část objednaného.Osobně jsem si u GPM objednával v prosinci,do 14-ti dnů k mé spokojenosti zásilka doma.Jinak předloha vypadá zajímavě,moc lidí děla nelepí.Takže se bude na co těšit.
Ty jsi Toudiho špatně pochopil,nedošla jen část objednaného.Osobně jsem si u GPM objednával v prosinci,do 14-ti dnů k mé spokojenosti zásilka doma.Jinak předloha vypadá zajímavě,moc lidí děla nelepí.Takže se bude na co těšit.
Re: 152 mm kanónová houfnice vz. 1937 / GPM+Renova Model / 1:25
Weselan jo takhle, už mi to došlo, beru zpět...
Jinak, taky se těším až to bude hotové, vypadá to ve vitríně už teď skvěle...no zbývá mi ještě jeden montážní celek, pak kola (naštěstí jen dvě...), a jdu do barvy...
Jinak, taky se těším až to bude hotové, vypadá to ve vitríně už teď skvěle...no zbývá mi ještě jeden montážní celek, pak kola (naštěstí jen dvě...), a jdu do barvy...
Na stole :
152 mm kanónová houfnice vz. 1937 / GPM+Renova Model / 1:25
Hotovo :
KRAZ 255 B / Renova Model / 1:25
Daimler-Benz DB 601 / KartonModels.cz / 1:33
152 mm kanónová houfnice vz. 1937 / GPM+Renova Model / 1:25
Hotovo :
KRAZ 255 B / Renova Model / 1:25
Daimler-Benz DB 601 / KartonModels.cz / 1:33
Re: 152 mm kanónová houfnice vz. 1937 / GPM+Renova Model / 1:25
Ahoj
už by se skoro zdálo že ni nedělám že ? Ale ono ne...
dodělal jsem ramena houfnice, k tomu ještě pár detailů a vrhnul se na kola, jejichž konstrukci dobře znám s KRaZe...
Všechno šlo jak po másle do doby, než jsem začal dělat dezénky. H.R.Ů.Z.A.!!! Jestli někdy budete tento model stavět, a objednáte si lasery, tak doporučuji napsat TEOvi ať vám udělá dezénky na KRaZe...protože to co je tady...každou kostičku jsem musel vyřezat, a obřezat aby to vůbec vypadalo k světu. Šest čepelek na tom zařvalo, a dva týdny, každý večer 3h, času...
ale mám to...
Naopak naprostá pohoda byly a jsou matky Ivantovky, vypadají na těch kolech skvěle...musím objednat další na model co je už v šuplíku...
Ale dost keců, tady jsou fotky po zkušebním zkompletování...tak se mrkněte, ty příští budou už v barvě....









už by se skoro zdálo že ni nedělám že ? Ale ono ne...
Všechno šlo jak po másle do doby, než jsem začal dělat dezénky. H.R.Ů.Z.A.!!! Jestli někdy budete tento model stavět, a objednáte si lasery, tak doporučuji napsat TEOvi ať vám udělá dezénky na KRaZe...protože to co je tady...každou kostičku jsem musel vyřezat, a obřezat aby to vůbec vypadalo k světu. Šest čepelek na tom zařvalo, a dva týdny, každý večer 3h, času...
Naopak naprostá pohoda byly a jsou matky Ivantovky, vypadají na těch kolech skvěle...musím objednat další na model co je už v šuplíku...
Ale dost keců, tady jsou fotky po zkušebním zkompletování...tak se mrkněte, ty příští budou už v barvě....









Na stole :
152 mm kanónová houfnice vz. 1937 / GPM+Renova Model / 1:25
Hotovo :
KRAZ 255 B / Renova Model / 1:25
Daimler-Benz DB 601 / KartonModels.cz / 1:33
152 mm kanónová houfnice vz. 1937 / GPM+Renova Model / 1:25
Hotovo :
KRAZ 255 B / Renova Model / 1:25
Daimler-Benz DB 601 / KartonModels.cz / 1:33
Re: 152 mm kanónová houfnice vz. 1937 / GPM+Renova Model / 1:25
halo
prebrus dezen
prebrus dezen
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat
Re: 152 mm kanónová houfnice vz. 1937 / GPM+Renova Model / 1:25
halo![]()
prebrus dezen
hmmm...proč ?
Na stole :
152 mm kanónová houfnice vz. 1937 / GPM+Renova Model / 1:25
Hotovo :
KRAZ 255 B / Renova Model / 1:25
Daimler-Benz DB 601 / KartonModels.cz / 1:33
152 mm kanónová houfnice vz. 1937 / GPM+Renova Model / 1:25
Hotovo :
KRAZ 255 B / Renova Model / 1:25
Daimler-Benz DB 601 / KartonModels.cz / 1:33
Re: 152 mm kanónová houfnice vz. 1937 / GPM+Renova Model / 1:25
halo
pobrus, uvidis
pobrus, uvidis
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat
Re: 152 mm kanónová houfnice vz. 1937 / GPM+Renova Model / 1:25
halo![]()
pobrus, uvidis
jestli si to zničím, tak tě urvu
Na stole :
152 mm kanónová houfnice vz. 1937 / GPM+Renova Model / 1:25
Hotovo :
KRAZ 255 B / Renova Model / 1:25
Daimler-Benz DB 601 / KartonModels.cz / 1:33
152 mm kanónová houfnice vz. 1937 / GPM+Renova Model / 1:25
Hotovo :
KRAZ 255 B / Renova Model / 1:25
Daimler-Benz DB 601 / KartonModels.cz / 1:33
Re: 152 mm kanónová houfnice vz. 1937 / GPM+Renova Model / 1:25
nakep si jemny smirgel na drievko co dochtor do ust dava, ked mandle pozera a pobrus hrany dezenu. pekne jemne dookola. pred tym si to naimpregnuj zriedenym nitrolakom
jedno pobrus a porovnaj. 
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 2 guests