Našiel som len toto tak snaď pomoze aspon trošku, ale bohuzial su to len fotky
http://www.liaznavzdy.cz/orl1.php
http://www.liaznavzdy.cz/orl.php
http://postimg.org/image/rdfia5ac/
http://postimg.org/image/1jpdladlw/
TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
Hladam
Moderator: Trak-Tor
Re: Hladam
Drawing: Илью́шин Ил-18 ČSA
Constructing: TATRA 815 CAS 32
Constructing: TATRA 815 CAS 32
Re: Hladam
Hľadám technické údaje a rozmery nástavieb montovaných na podvozky Tatra 815 PJ, chcel by som si postaviť ucelenú radu rôznych verzií s týmto typom tatrováckeho podvozku
Nejaké fotečky som síce našiel ale pomohli by aj rozmery nástavieb 
Na stole: plno kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov
Re: Hladam
Nemá náhodou niekto fotky interiéru a detailov minibusu Avia-Ikarus 553 ? Premýšľam o doplnkovej sade ktorá by mohla vylepšiť pripravovaný model tohto busíku a predbežne by v nej boli otočná predná náprava, plastickejšie prevedenie oboch čiel, modelovejšie kolesá a interiér

Na stole: plno kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov
Re: Hladam
brácho by potreboval kvôli modelovaniu v 3D programe fotky samotného podvozku lokomotívy T730, T749, T751, T752, T755 atd.,
volá sa to vraj unifikovaný podvozok ČKD
má bočný pohľad, ale on by potreboval skôr samotný podvozok bez lokomotívy, prípadne existuje aj nejaká šmikajda takej lokomotívy?
ideálne aj stavba niekde na fóre, prinajhoršom by si to zlepil pre názornosť aj sám, lebo z fotiek nieje moc múdry, ako je to spojené
a ako to vyzerá v strede

volá sa to vraj unifikovaný podvozok ČKD
má bočný pohľad, ale on by potreboval skôr samotný podvozok bez lokomotívy, prípadne existuje aj nejaká šmikajda takej lokomotívy?
ideálne aj stavba niekde na fóre, prinajhoršom by si to zlepil pre názornosť aj sám, lebo z fotiek nieje moc múdry, ako je to spojené
a ako to vyzerá v strede

žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]
Re: Hladam
toudi něco je zde a zdebrácho by potreboval kvôli modelovaniu v 3D programe fotky samotného podvozku lokomotívy T730, T749, T751, T752, T755 atd.,
volá sa to vraj unifikovaný podvozok ČKD
na starém české foru něco podobného vytvářel štefíno, snad to pomůže
Re: Hladam
Šmikajdy T448 (740) sú aj tri:
http://sklep.gpm.pl/modele-kartonowe/ko ... 8p-modelik
zmenšená z mierky 1:25
http://sklep.gpm.pl/modele-kartonowe/ko ... 45-modelik
http://sklep.gpm.pl/modele-kartonowe/kolejki/1/45/t448p
http://sklep.gpm.pl/modele-kartonowe/ko ... 8p-modelik
zmenšená z mierky 1:25
http://sklep.gpm.pl/modele-kartonowe/ko ... 45-modelik
http://sklep.gpm.pl/modele-kartonowe/kolejki/1/45/t448p
Re: Hladam
ďakujem vám veľmi pekne 
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]
Re: Hladam
Ta od ADW není zmenšená,je dělaná přímo pro menší měřítko.Jako vzor ji nedoporučuju,podvozek je hodně zjednodušený.
Re: Hladam
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]
Re: Hladam
super,myslel som ze to je model
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 0 guests