TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

Hladam

Moderator: Trak-Tor

User avatar
Richibox | 35
Posts: 218
Name: Richard
Location: Michalovce
Contact:

Re: Hladam

Postby Richibox » 30 Nov 2015 22:18

Drawing: Илью́шин Ил-18 ČSA
Constructing: TATRA 815 CAS 32

User avatar
borog34 | 51
2K+
Posts: 2195
Name: Boris
Location: doma

Re: Hladam

Postby borog34 » 30 Dec 2015 00:15

Hľadám technické údaje a rozmery nástavieb montovaných na podvozky Tatra 815 PJ, chcel by som si postaviť ucelenú radu rôznych verzií s týmto typom tatrováckeho podvozku :wink: Nejaké fotečky som síce našiel ale pomohli by aj rozmery nástavieb :)
Na stole: plno kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov

User avatar
borog34 | 51
2K+
Posts: 2195
Name: Boris
Location: doma

Re: Hladam

Postby borog34 » 03 Apr 2016 20:14

Nemá náhodou niekto fotky interiéru a detailov minibusu Avia-Ikarus 553 ? Premýšľam o doplnkovej sade ktorá by mohla vylepšiť pripravovaný model tohto busíku a predbežne by v nej boli otočná predná náprava, plastickejšie prevedenie oboch čiel, modelovejšie kolesá a interiér :wink: :)
Na stole: plno kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov

User avatar
toudi_sk | --
Krotiteľ textúr
Posts: 12948
Name: Milan
Location: u susedky
Contact:

Re: Hladam

Postby toudi_sk » 08 Jun 2016 15:19

brácho by potreboval kvôli modelovaniu v 3D programe fotky samotného podvozku lokomotívy T730, T749, T751, T752, T755 atd.,
volá sa to vraj unifikovaný podvozok ČKD

má bočný pohľad, ale on by potreboval skôr samotný podvozok bez lokomotívy, prípadne existuje aj nejaká šmikajda takej lokomotívy?
ideálne aj stavba niekde na fóre, prinajhoršom by si to zlepil pre názornosť aj sám, lebo z fotiek nieje moc múdry, ako je to spojené
a ako to vyzerá v strede

Image
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]

User avatar
Beny | 52
Posts: 42
Name: Vladislav

Re: Hladam

Postby Beny » 08 Jun 2016 17:01

brácho by potreboval kvôli modelovaniu v 3D programe fotky samotného podvozku lokomotívy T730, T749, T751, T752, T755 atd.,
volá sa to vraj unifikovaný podvozok ČKD
toudi něco je zde a zde
na starém české foru něco podobného vytvářel štefíno, snad to pomůže


User avatar
toudi_sk | --
Krotiteľ textúr
Posts: 12948
Name: Milan
Location: u susedky
Contact:

Re: Hladam

Postby toudi_sk » 09 Jun 2016 14:58

ďakujem vám veľmi pekne :victory:
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]

Weselan | 51
Posts: 188
Name: Michal
Location: Veselí nad Moravou
Contact:

Re: Hladam

Postby Weselan » 09 Jun 2016 19:07

Ta od ADW není zmenšená,je dělaná přímo pro menší měřítko.Jako vzor ji nedoporučuju,podvozek je hodně zjednodušený.

User avatar
toudi_sk | --
Krotiteľ textúr
Posts: 12948
Name: Milan
Location: u susedky
Contact:

Re: Hladam

Postby toudi_sk » 03 Jul 2016 21:43

jo, je to vidieť na návodovke
---
tak pán brat už finišuje :big smile:

žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]

User avatar
Roman | 52
4K+
Posts: 4352
Name: Roman
Location: doma

Re: Hladam

Postby Roman » 04 Jul 2016 08:11

super,myslel som ze to je model

Return to “Podklady // Details”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests