TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

Anna Maria 1694 ( Jano100 ), 1:96 HOTOVO

Moderator: Fito

User avatar
Jano 100 | 56
Pán plachetníc
Posts: 1520
Name: Jano
Location: Humenné, Na Podskalku 62

Re: Anna Maria 1694 ( Jano100 ), 1:96

Postby Jano 100 » 14 Jun 2016 14:37

group b: ale áno, je to rovné, dlhé, maximálny nákladový priestor a miesto pre posádku akurát - a na korme. Zúženie palúb bolo podmienené tým, že v Dánskych prístavoch sa clo rátalo podľa plochy paluby.

Polep fóliami hotový, teraz sa to blyští, ale po vytónovaní to bude iné kafe.

Jano

Lepenia sa nebojte, na počet dielov nehľaďťe

User avatar
Fito | 51
Admin
Posts: 5579
Name: Fito
Location: Na východ od Blavy
Contact:

Re: Anna Maria 1694 ( Jano100 ), 1:96

Postby Fito » 08 Jul 2016 12:38

Iné kafé to je aj teraz ,ale teším sa na tónovanie.

Tieto tvoje loďky to je paráda, pekne je vidieť, ako sa z zlepšuješ, som zvedavý, kedy strihneš do SoS :P
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

User avatar
Jano 100 | 56
Pán plachetníc
Posts: 1520
Name: Jano
Location: Humenné, Na Podskalku 62

Re: Anna Maria 1694 ( Jano100 ), 1:96

Postby Jano 100 » 10 Jul 2016 15:20

Iné kafé to je aj teraz ,ale teším sa na tónovanie. :P
Aj ja som sa tešil, znovu vyšiel čas, a tu je výsledok. Patinoval som , ako vždy, anilinkami, potom som patinovanie pretrel matným bezfarebným lakom, následne som dorobil aj biely náter pod vodoryskou. Mne sa to zdá tak, že tie strieľne sú sakramentsky nízko - ale je to presne podľa plánov. Nechám to tak, teraz dorobím kýl a polepím gratingy ( ešte stále tie od tandemu burton / major :victory: ).



fito: čo sa týka SoS.... trup mám v spálni na skrini. Ale až raz strihnem ( a to strihnem ), tak nebudem pokračovať na tomto. Postavím ju znovu.

Jano
Lepenia sa nebojte, na počet dielov nehľaďťe

User avatar
Jano 100 | 56
Pán plachetníc
Posts: 1520
Name: Jano
Location: Humenné, Na Podskalku 62

Re: Anna Maria 1694 ( Jano100 ), 1:96

Postby Jano 100 » 02 Oct 2016 14:01

Zdravím všetkých,

Keďže sa konečne končí hospodársky rok, tak som znovu čosi spravil na modeli. Kýl a nejaké dvere. Dúfam, že teraz si už nejaký čas nájdem.

Jano

Lepenia sa nebojte, na počet dielov nehľaďťe

User avatar
Jano 100 | 56
Pán plachetníc
Posts: 1520
Name: Jano
Location: Humenné, Na Podskalku 62

Re: Anna Maria 1694 ( Jano100 ), 1:96

Postby Jano 100 » 28 Nov 2016 15:38

Pomaličky, potichúčky...
bočné výstuhy na mieste plus zase čosi na palube. Nasledovať by mal vrátok + zábradlie a kopec ďalších vecí :wink:

Jano

Lepenia sa nebojte, na počet dielov nehľaďťe

User avatar
Roman | 52
4K+
Posts: 4352
Name: Roman
Location: doma

Re: Anna Maria 1694 ( Jano100 ), 1:96

Postby Roman » 28 Nov 2016 18:11

majster lodiar ,co je to vrátok prosim?

User avatar
toudi_sk | --
Krotiteľ textúr
Posts: 12948
Name: Milan
Location: u susedky
Contact:

Re: Anna Maria 1694 ( Jano100 ), 1:96

Postby toudi_sk » 28 Nov 2016 22:26

niečo ako naviják
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]

slawomir kromer | --
Posts: 50
Name: slawek

Re: Anna Maria 1694 ( Jano100 ), 1:96

Postby slawomir kromer » 29 Nov 2016 22:09

tak trzymaj bardzo łednie Ci idzie

User avatar
Jano 100 | 56
Pán plachetníc
Posts: 1520
Name: Jano
Location: Humenné, Na Podskalku 62

Re: Anna Maria 1694 ( Jano100 ), 1:96

Postby Jano 100 » 08 Jan 2017 19:52

Tak som zase po pár mesiacoch niečo vyrobil ( nie a nie sa dokopať k väčšej aktivite ). Vrátok / navijak je na mieste, časť ozdoby na prove a pustil som sa do galionu.
Ide to pomaly, ale ide :bad smile:

Jano


Lepenia sa nebojte, na počet dielov nehľaďťe

User avatar
majos | 51
Posts: 927
Name: Marian
Location: Planeta Zem. So vsetkymi pros and cons.

Re: Anna Maria 1694 ( Jano100 ), 1:96

Postby majos » 08 Jan 2017 21:32

Stale sledujem. Malo prispievam, ale paci sa mi to. A to som uz davno vytlacil plany na Vasu (co mi Doris poslal, diky este raz). M
Zilinsky primat(or) v starej forme. Aj Anicka z Cadecky:)
https://www.youtube.com/watch?v=MaR3eZJEQIs
A dalsi Janko:
https://www.youtube.com/watch?v=BBbQbMWQF1o

Return to “Námorná technika // Watercrafts”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests