Ďakujem Roman za fotky i radu. Ako píšeš, zásterky tam dávať nebudem.
Report
Od posledného príspevku som pracoval postupne na pásoch. Lasery som nechcel lebo som od začiatku plánoval spraviť tie z vystrihovačky. Len som do nich spravil viac ako 500 dier navyše. Svoj postup som sa snažil aj dokumentovať.
Takto vypadajú všetky diely na pásy v 2D stave. Na prvý pohľad nič zložité..
Ako prvé som potreboval pásy vyrezať. Diel 84 som vyrezal ako jeden kus, 84a som si pekne rozrezal ako je vidieť na nasledujúcej fotke. Začal som tiež z jednej strany 4 články vyrezávať. To kvôli tomu, aby som vedel oba diely na seba presne nalepiť a napojiť druhý pás.
Obe polovice som zretušoval (len na "vnútornej" strane) a prilepil na diel 84. To, že sa pás ohne vôbec nevadilo. Pracoval som na ňom ďalších XY hodín, kedy sa pekne zrovnal.
Tým, že som zlepil diely 84 a 84a k sebe som si uľahčil prácu. Nasledovalo prácne vyrezávanie nepotrebných bielych častí. Zjednodušenie spočíva v tom, že takto som vyrezával 4 pásy na 4 razy, nie 4 pásy na 8krát. Ďalším benefitom sú pekné rovné rezy z oboch strán. Ďalej stačilo pásy zretušovať.
Ako zlepiť zuby už je každému asi jasné. V tomto momente som sa rozhodol ich nalepiť na pás, ale tento krok odporúčam vynechať a zuby nalepiť ako úplne posledný krok.
Teraz je vhodný čas zo 4 kusov pásov spraviť dva.
Ďalej som si zobral vhodnú podložku, menšie kladivko a ružovú zbrúsenú lekársku ihlu. Fotka prezradí viac..
Keď som takto opracoval oba pásy, to isté ma čakalo s menšou ihlou. Našťastie išlo o polovičný počet dier. Ale aj tak ich celkový počet prevyšoval 500 ..
Po vydierovaní nasledovala prácna retuš každej jednej dierky.
Ďalej je potrebné spracovať týchto 208 dielov a spraviť z nich 104. Tiež je treba ich spodnú stranu nafarbiť. Ja som tento krok robil na záver.
Časovo najnáročnejšie bolo spracovanie dielov 84b. Nepracoval som každý deň, ale iba keď som bol doma. Dal som si záväzok spraviť 10 článkov denne. Odporúčam tiež spodnú stranu zretušovať ako ukazuje prvá fotka. Vyhne sa tak človek ešte pracnejšiemu retušovaniu keď budú diely na svojom mieste. Najlepšie je to robiť ešte pred vyrezaním. Celý papier stačí otočiť proti svetlu a krásne vidieť kam treba naniesť farbu.
Ďalej som nalepil na pásy tých 104 spracovaných dielov vyššie. A nalepil pás na predné koleso.
Tu je výsledok:
Tie diery možno nevyzerajú najlepšie, ale v konečnom dôsledku sa to všetko pekne zjednotí. Podľa mňa teraz pásy vyzerajú dobre. Už treba len nahodiť podvozok a vyskúšať, či nebude treba z pásov ubrať (počíta sa aj s takou variantou). Otvory boli celkom presne navrhnuté, len kde tu bolo treba pás presviedčať, aby do neho zapadol zub z kolesa.
ZAUJÍMAVOSŤ: ešte to nemám spočítané, ale ako som v prvom príspevku avizoval počet článkov na real stroji, tak sa mi zdá, že model obsahuje zhodný počet článkov tiež.
Neviem či je to bežné, ale celkom ma to prekvapilo. Ešte to ale spočítam ..
... a už mám finiš na dosah.
