TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

Sd.Kfz. 251/1 Ausf. C /GPM/ 1:25

Moderator: Oliver

User avatar
sako1 | 48
Posts: 660
Name: Miro
Location: Martin

Re: Sd.Kfz. 251/1 Ausf. C /GPM/ 1:25

Postby sako1 » 25 Dec 2017 21:50

Gratulujem, sledoval som celý čas, Oliverova čistostavba, pre mňa paráda :victory:
m.

omron22 | --
Posts: 755
Name: Lubo

Re: Sd.Kfz. 251/1 Ausf. C /GPM/ 1:25

Postby omron22 » 26 Dec 2017 21:38

Gratulujem k dokonceniu...nadherna robota

User avatar
Oliver | 31
2K+
Posts: 2305
Location: Trenčín/Nová Dedinka
Contact:

Re: Sd.Kfz. 251/1 Ausf. C /GPM/ 1:25

Postby Oliver » 27 Dec 2017 09:44

Ďakujem chalani ešte raz. :big smile:
Oliver

Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24

GALLERY

"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA

User avatar
Brzdič | 40
2K+
Posts: 3092
Name: Ondra
Location: Brno

Re: Sd.Kfz. 251/1 Ausf. C /GPM/ 1:25

Postby Brzdič » 27 Dec 2017 11:16

Krásný kousek. :big smile:

User avatar
Fito | 51
Admin
Posts: 5579
Name: Fito
Location: Na východ od Blavy
Contact:

Re: Sd.Kfz. 251/1 Ausf. C /GPM/ 1:25

Postby Fito » 27 Dec 2017 11:37

Toto som si všimol až teraz, veľmi pekne si to spravil, a tá rýchlosť, paráda.
Jediné, či mi inak na perfektne spravenom modeli nepasuje, je ten spodný okraj plachty. Vyzerá trošku neprirodzene, je tam podľa mňa moc čistá hrana a niečo mi tam vizuálne chýba.
Nejaké olemovanie, úväzové dierky, alebo aspoň prešitie okraja.
Inak fakt krásny kúsok.
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

User avatar
Oliver | 31
2K+
Posts: 2305
Location: Trenčín/Nová Dedinka
Contact:

Re: Sd.Kfz. 251/1 Ausf. C /GPM/ 1:25

Postby Oliver » 28 Dec 2017 16:56

Vychádzal som predovšetkým z tejto fotografie, kde mi nepríde, že by okraje boli urobené nejak inak ako som znázornil ja:


Ale ináč vďaka za pochvaly samozrejme. :victory:
Oliver

Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24

GALLERY

"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA

User avatar
Kovář | --
Posts: 350
Location: Zlín

Re: Sd.Kfz. 251/1 Ausf. C /GPM/ 1:25

Postby Kovář » 29 Dec 2017 13:35

Hezká práce, super modýlek. Tyto modely mám opravdu rád. Moc se mi to líbí.

User avatar
Oliver | 31
2K+
Posts: 2305
Location: Trenčín/Nová Dedinka
Contact:

Re: Sd.Kfz. 251/1 Ausf. C /GPM/ 1:25

Postby Oliver » 29 Dec 2017 22:27

Ďakujem. :big smile: Tie staršie modely majú stále niečo doseba.
Krátko pred koncom roku som ešte stihol dorobiť videjko: https://www.youtube.com/watch?v=JjpXXgbACfM. V ôsmych minútkach je zahrnutá celá stavba. :wink:
Oliver

Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24

GALLERY

"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA

User avatar
martin1807 | 31
2K+
Posts: 2772
Name: Martin Bilý
Location: Medzilaborce/ Praha

Re: Sd.Kfz. 251/1 Ausf. C /GPM/ 1:25

Postby martin1807 » 03 Jan 2018 22:19

Veľmi pekná čistostavba. Gratulujem k dokončeniu. :still dreaming:
Na stole:
Naposledy dokončené: Praga S5T-3 ORKAN, Tatra 815 S1
Galéria

Martin1807

User avatar
Oliver | 31
2K+
Posts: 2305
Location: Trenčín/Nová Dedinka
Contact:

Re: Sd.Kfz. 251/1 Ausf. C /GPM/ 1:25

Postby Oliver » 05 Jan 2018 20:19

Ďakujem ešte raz. :)
Oliver

Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24

GALLERY

"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA

Return to “Vojenská technika // Military Vehicles”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests