TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
Tatra 815 agro /Ripper Works/ 1:32
Moderator: iconmaster
- Štefan Húska | 44
- 2K+
- Posts: 2701
- Name: Štefan Húska
- Location: Saalbach Österreich
Re: Tatra 815 agro /Ripper Works/ 1:32
Ahoj, ak sa lupe dezen tak si zried trochu lepidla, herkules alebo daco take s vodou v pomere 1:1 a pretri celu gumu stetcom, ten potom poriadne umi v tecucej vode. Potom nechaj vyschnut a dva ci tri razi prefarbi riedkou ciernou farbou, na tom lepidle nie kazda farba dobre krije tak radsej viac razi. Drzim palce, zatial ides pekne, po retusi to bude super a nezabudni na nity a srobky, tie tomu daju fajny smrnc 
Keď je model hotový, môžete ho postúpať :#)
Musím lepiť kým mám slinu
Musím lepiť kým mám slinu
Re: Tatra 815 agro /Ripper Works/ 1:32
...ake nity? kde? a ako?
- Štefan Húska | 44
- 2K+
- Posts: 2701
- Name: Štefan Húska
- Location: Saalbach Österreich
Re: Tatra 815 agro /Ripper Works/ 1:32
Niektore ramy boli nitovane a niektore zvarane, tie nitovane by mali mat aj nakreslene kde ide nit, to sa da spravit vyrazacom alebo ihlou 
Keď je model hotový, môžete ho postúpať :#)
Musím lepiť kým mám slinu
Musím lepiť kým mám slinu
Re: Tatra 815 agro /Ripper Works/ 1:32
ked už mám zlepený rám tak to už asi nepôjde....
Re: Tatra 815 agro /Ripper Works/ 1:32
Po toľkých rokoch opäť..trochu pokrok..
Re: Tatra 815 agro /Ripper Works/ 1:32
Super, keď tak na to pozerám, tak ma napadá, že aj ja mám niekde rozrobenú agrotatru...mal by som ju oprášiť 
Re: Tatra 815 agro /Ripper Works/ 1:32
ked si všimneš, na tej mojej je tiež prach, nie je to patina 
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 0 guests