Sobotu som obetoval nárazníku, chcelo by to ešte aspoň 1 vrstvu tmelu, toto je posledná pred brúsením, ale žaves:
Hotový nárazník (nejako sa mi nedarilo vyfotiť to
Až na fotkách som si všimol, že v diere na oko presvitá základovka, tak to ešte doladím...