TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
Hladam
Moderator: Trak-Tor
Re: Hladam
existuje niekde vystrihovačka legiovlaku, alebo aspoň výkresy a fotky lokomotívy a vagónov?
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]
Re: Hladam
fotky su tu
http://www.csol.cz/legiovlak/
tehlove vagony sa podobaju na g10,na ten je vykres,kopu fotiek ti mozem poslat ked chces
http://www.csol.cz/legiovlak/
tehlove vagony sa podobaju na g10,na ten je vykres,kopu fotiek ti mozem poslat ked chces
Re: Hladam
Ahojte. Nevedel by mi niekto pomôcť? Potreboval by som nejaké podklady na túto nádrž:
https://www.arturmodel.cz/1-35-np-7-prevozna-nadrz
https://www.valka.cz/CZK-NP-7-nadrz-pre ... PHM-t84072
Niečo viac ako v tom popise. Nejaké lepšie fotky, pohľady, niečo z čoho by sa to dalo solídne nakresliť do 1:25.
Diky
https://www.arturmodel.cz/1-35-np-7-prevozna-nadrz
https://www.valka.cz/CZK-NP-7-nadrz-pre ... PHM-t84072
Niečo viac ako v tom popise. Nejaké lepšie fotky, pohľady, niečo z čoho by sa to dalo solídne nakresliť do 1:25.
Diky
Re: Hladam
Zdravím,
už delší dobu hledám rypadlo SATUR. Momentálně mám informaci, že je jeden v Nitře (nebo poblíž) - není tu někdo z Nitry, kdo by tam tento stroj viděl? Popřípadě pokud by kdokoliv věděl o jiném kdekoliv jinde... (bohužel původce této informace není schopen bližších detailů)
Jedná se dnes už o dost velkou raritu a bohužel není už několik let nikde k nalezení. Proto zkouším alespoň takto, protože momentálně se mi úplně pátrání v Nitře a okolí nehodí. Nicméně v minulosti už jsme pátrali v Komárně, Tisovci a vlastně i v Nitře, ale už je to asi dva roky a tehdy jsme byli neúspěšní, všechny stopy končily bohužel ve šrotu.
Stroj může být například ve stavební firmě, u cestářů, v bazaru či zemědělském podniku. Zkrátka mít se na pozoru pokud jezdíte v této lokalitě, nebo občas mrknout přes plot
. Za jakoukoliv pomoc budu moc rád, je také vysoce pravděpodobné, že to umožní vznik nového modelu z dílny Andera74!
už delší dobu hledám rypadlo SATUR. Momentálně mám informaci, že je jeden v Nitře (nebo poblíž) - není tu někdo z Nitry, kdo by tam tento stroj viděl? Popřípadě pokud by kdokoliv věděl o jiném kdekoliv jinde... (bohužel původce této informace není schopen bližších detailů)
Jedná se dnes už o dost velkou raritu a bohužel není už několik let nikde k nalezení. Proto zkouším alespoň takto, protože momentálně se mi úplně pátrání v Nitře a okolí nehodí. Nicméně v minulosti už jsme pátrali v Komárně, Tisovci a vlastně i v Nitře, ale už je to asi dva roky a tehdy jsme byli neúspěšní, všechny stopy končily bohužel ve šrotu.
Stroj může být například ve stavební firmě, u cestářů, v bazaru či zemědělském podniku. Zkrátka mít se na pozoru pokud jezdíte v této lokalitě, nebo občas mrknout přes plot
Re: Hladam
Kto nájde asi posledný žijúci SATUR na SLOVENSKU , a bude možné ho pofotiť a pomerať, tak má odo mňa model v mierke 1:32 v podobnom rozsahu ako je môj model UNEX DH411 https://papermodelers.sk/viewtopic.php?f=62&t=7668 .Zdravím,
už delší dobu hledám rypadlo SATUR. Momentálně mám informaci, že je jeden v Nitře (nebo poblíž) - není tu někdo z Nitry, kdo by tam tento stroj viděl? Popřípadě pokud by kdokoliv věděl o jiném kdekoliv jinde... (bohužel původce této informace není schopen bližších detailů)
![]()
![]()
![]()
![]()
Jedná se dnes už o dost velkou raritu a bohužel není už několik let nikde k nalezení. Proto zkouším alespoň takto, protože momentálně se mi úplně pátrání v Nitře a okolí nehodí. Nicméně v minulosti už jsme pátrali v Komárně, Tisovci a vlastně i v Nitře, ale už je to asi dva roky a tehdy jsme byli neúspěšní, všechny stopy končily bohužel ve šrotu.
Stroj může být například ve stavební firmě, u cestářů, v bazaru či zemědělském podniku. Zkrátka mít se na pozoru pokud jezdíte v této lokalitě, nebo občas mrknout přes plot. Za jakoukoliv pomoc budu moc rád, je také vysoce pravděpodobné, že to umožní vznik nového modelu z dílny Andera74!
- Štefan Húska | 44
- 2K+
- Posts: 2701
- Name: Štefan Húska
- Location: Saalbach Österreich
Re: Hladam
Keď som bol decko, stálo to za každým rohom, teraz to nie a nie zohnať.
Možno na sídlo firmy sa dovolať, či by neposunuli dokumentáciu
http://www.csm.sk
Možno na sídlo firmy sa dovolať, či by neposunuli dokumentáciu
http://www.csm.sk
Keď je model hotový, môžete ho postúpať :#)
Musím lepiť kým mám slinu
Musím lepiť kým mám slinu
Re: Hladam
Pozriem tie technické atlasy a ak nájdem, napíšem správu. Opko.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest