TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

KrAz 255b /Renova model/ 1:25 - SpiDeR vs. Rado-Wan

Moderator: Oliver

Tak ktory?

SpiDeRov
13
26%
Rado-Wanov
37
74%
 
Total votes: 50
User avatar
Rado-Wan | 34
Posts: 410
Name: Radovan
Location: PreŠhoW
Contact:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby Rado-Wan » 30 Oct 2008 04:38

Ehm... ocom to tocis spider? jake otvori?.... tych tam je dost :D
ved lepime pre radost :)

User avatar
spider | 34
Posts: 1114
Name: Stano
Location: Trenčín

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby spider » 30 Oct 2008 11:49

Ou sekol som sa...poriadne som si to prezrel a nemáš to tak ako ja... pardón :shocked:
правда у воді не тоне і в огні не горить
Working on: KrAZ 255b

User avatar
Rado-Wan | 34
Posts: 410
Name: Radovan
Location: PreŠhoW
Contact:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby Rado-Wan » 02 Nov 2008 15:34

SpiDeR wrote:Ja hlásim kraza hotového tak na 95 %... diely sú všetky, lenže došla farba (zaschla sviňa jedna :devil: ), tak musím kúpiť novú a nafarbiť korbu, a tým pádom bude kraz hotový ... ale bez diorámy a nákladu...ale ináč je hotovo :D


neverím chcem dôkaz! (foto) :devil: :devil: :devil: :P
ved lepime pre radost :)

User avatar
serpens | 42
a.k.a. hado
Posts: 8906
Name: Miro
Location: Žilina
Contact:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby serpens » 02 Nov 2008 15:36

Ja sice verim, ale tiez by som rad foto :P :big smile:
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

User avatar
Rado-Wan | 34
Posts: 410
Name: Radovan
Location: PreŠhoW
Contact:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby Rado-Wan » 02 Nov 2008 23:44

spider mlčí :haha:

inak malý pokrok...
Image
ved lepime pre radost :)

User avatar
spider | 34
Posts: 1114
Name: Stano
Location: Trenčín

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby spider » 05 Nov 2008 18:18

nie nemlčím, lenže keď vidím Rado-Wanov KrAZ, tak ani nemám chuť dokončiť to, a nie fotiť ešte....tak či tak ostanem v hanbe....Takže Rado, máš to :beated:
правда у воді не тоне і в огні не горить
Working on: KrAZ 255b

User avatar
Rado-Wan | 34
Posts: 410
Name: Radovan
Location: PreŠhoW
Contact:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby Rado-Wan » 05 Nov 2008 18:22

hej pavuk ja chcem fotky! :vicotry:
ved lepime pre radost :)

User avatar
toudi_sk | --
Krotiteľ textúr
Posts: 12948
Name: Milan
Location: u susedky
Contact:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby toudi_sk » 05 Nov 2008 18:28

Spider, musis mysliet pozitivne a z nedostatku spravit prednost :boss:

(napr. aj tak som chcel nechat vyhrat kamarata :vicotry: )
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]

User avatar
spider | 34
Posts: 1114
Name: Stano
Location: Trenčín

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby spider » 05 Nov 2008 18:47

ÁNO ! dojebabral som to schválne. A ČO ? :devil:
правда у воді не тоне і в огні не горить
Working on: KrAZ 255b

User avatar
Rado-Wan | 34
Posts: 410
Name: Radovan
Location: PreŠhoW
Contact:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby Rado-Wan » 05 Nov 2008 18:48

notak spider, nafot neco, nenechaj sa 3krat prosit... :ops:
ved lepime pre radost :)

Return to “Vojenská technika // Military Vehicles”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest