TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

M25 Dragon Wagon /GPM/ 1:25

Moderator: Oliver

User avatar
papoušek | 59
Posts: 231
Name: Jiří
Location: Orlová u Karviné

M25 Dragon Wagon /GPM/ 1:25

Postby papoušek » 22 Jun 2011 10:55

Zdravím všechny
Rozhodl jsem se vrátit k tomuto mazlíkovi snad se mi to povede.
Je to běh na dlouhou trat ale snad mi nedojde dech zatím jsem vždy doběhl do cíle.
zde témněř hotová kola.
Image Image

User avatar
Oliver | 31
2K+
Posts: 2305
Location: Trenčín/Nová Dedinka
Contact:

Re: M25 Dragon Wagon /GPM/ 1:25

Postby Oliver » 22 Jun 2011 12:11

Toto je jeden z modelov, ktorý by som si chcel ešte tento rok zaobstarať (možno už aj tento semptember) a následne zlepiť. Moc sa naň teším.
Držím palce, nech dobehneš do cieľa s výsledkom, s ktorým budeš spokojný. :wink:
Oliver

Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24

GALLERY

"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA

User avatar
papoušek | 59
Posts: 231
Name: Jiří
Location: Orlová u Karviné

Re: M25 Dragon Wagon /GPM/ 1:25

Postby papoušek » 22 Jun 2011 16:53

Díky ikarusi snad ano ja bych zas potřeboval toho Shermena
nemáš náhodou jednoho navíc? :big smile:

User avatar
Roman | 52
4K+
Posts: 4352
Name: Roman
Location: doma

Re: M25 Dragon Wagon /GPM/ 1:25

Postby Roman » 22 Jun 2011 18:08

ahoj.keby si chcel vydet a fotit skutocny dragon wagon tak chod v lete na slovenske piesky.jeden je tam kazdy rok. alebo potom do noveho mesta nad vahom ,do autoservisu.tam ho maju. http://www.odt.sk
na prives mozes posadit aj iny kus americkej techniky. alebo co tak nan dat ukoristeny nemecky tak? prevoz panthera som volakde vydel na fotke z vojny. :wink:

http://www.slovenskepiesky.sk/uvod.html

User avatar
Eduard | 31
Posts: 648
Name: Eduard
Location: Trenčín- Soblahov

Re: M25 Dragon Wagon /GPM/ 1:25

Postby Eduard » 22 Jun 2011 19:05

Ten dragon wagon už je reedicia? ja som ho videl z 2001 :beat brick:
Hotovo: Pzkpfw V Panther, Messerschmitt Bf 109 F-2

User avatar
Oliver | 31
2K+
Posts: 2305
Location: Trenčín/Nová Dedinka
Contact:

Re: M25 Dragon Wagon /GPM/ 1:25

Postby Oliver » 22 Jun 2011 21:39

papoušek wrote:nemáš náhodou jednoho navíc? :big smile:


Bohužiaľ nie, mám ho len raz. :bad smile: Možno niekedy si stavbu zopakujem, pretože Sherman je pre mňa v technike proste číslo jeden... :vicotry:
Ale ako píše Roman, môžeš naň dať aj niečo iné. :)

A nakoniec, možno sa k tebe pripojím niekedy v septembri.. :wink:
Last edited by Oliver on 23 Jun 2011 12:41, edited 1 time in total.
Oliver

Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24

GALLERY

"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA

User avatar
toudi_sk | --
Krotiteľ textúr
Posts: 12948
Name: Milan
Location: u susedky
Contact:

Re: M25 Dragon Wagon /GPM/ 1:25

Postby toudi_sk » 22 Jun 2011 22:27

prípadne sa dá v septembri objednať u fita :wink:
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]

User avatar
papoušek | 59
Posts: 231
Name: Jiří
Location: Orlová u Karviné

Re: M25 Dragon Wagon /GPM/ 1:25

Postby papoušek » 23 Jun 2011 11:48

Díky pánové je to opravdu reedice která vyšla v roce 2007.
Pro zajímavost se dají i koupit vyřezané díly stojí to přibližně 400 Kč pokud seto někomu nechce řezat ,
jsou to hlavně díly na kola podle mně škoda peněz.
Je pravda že tam mohu dát cokoli uvidíme možná že tam nakonec dám V3S od atlona.
Nevím jak to budu oboje stíhat uvidíme.
Díky za odkazy pokud někdo na něco narazíte klidně sem stím fotek není nikdy dost.

User avatar
Oliver | 31
2K+
Posts: 2305
Location: Trenčín/Nová Dedinka
Contact:

Re: M25 Dragon Wagon /GPM/ 1:25

Postby Oliver » 23 Jun 2011 12:40

toudi_sk wrote:prípadne sa dá v septembri objednať u fita :wink:


.. presne na to som myslel.. :wink:

papoušek wrote:Nevím jak to budu oboje stíhat uvidíme.


Ja som ešte asi nedospel v modelárstve, ale stále nemôžem pochopiť, ako môžem mať niekto viac modelov rozrobených naraz. Osobne sa snažím vždy vybrať ten, na ktorý mám "chuť" a verím, že ho dostaviam. Zatiaľ sa mi to darí, a som s týmto systémom celkom spokojný. :vicotry:
Oliver

Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24

GALLERY

"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA

User avatar
serpens | 42
a.k.a. hado
Posts: 8906
Name: Miro
Location: Žilina
Contact:

Re: M25 Dragon Wagon /GPM/ 1:25

Postby serpens » 23 Jun 2011 13:31

Ja si tiez vyberiem ten na ktory mam chut, len po case ma prejde :haha:
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Return to “Vojenská technika // Military Vehicles”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest