Rozhodl jsem se vrátit k tomuto mazlíkovi snad se mi to povede.
Je to běh na dlouhou trat ale snad mi nedojde dech zatím jsem vždy doběhl do cíle.
zde témněř hotová kola.

Moderator: Oliver



papoušek wrote:nemáš náhodou jednoho navíc?
Možno niekedy si stavbu zopakujem, pretože Sherman je pre mňa v technike proste číslo jeden...



toudi_sk wrote:prípadne sa dá v septembri objednať u fita

papoušek wrote:Nevím jak to budu oboje stíhat uvidíme.


Users browsing this forum: No registered users and 1 guest