
TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
Moderator: Oliver
Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
skus a daj vediet 

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
Všetci by chceli byť van Gogh-mi, ale odrezať si ucho ani jeden 
Last edited by petopato on 30 Jul 2011 13:45, edited 1 time in total.
Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
Toto je je zadok, s ktorým sa bude spoločne otvárať predošlá mriežka, chýbajú tam ešte ivanové oné, ale tie až nakoniec, aby som ich neomrvil:
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/nJriSzJgzRtoxvec5keO.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/nJriSzJgzRtoxvec5keO_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/vbHNNRpbiXNDPmK53JOP.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/vbHNNRpbiXNDPmK53JOP_thumb.jpg[/imgg]
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/nJriSzJgzRtoxvec5keO.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/nJriSzJgzRtoxvec5keO_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/vbHNNRpbiXNDPmK53JOP.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/vbHNNRpbiXNDPmK53JOP_thumb.jpg[/imgg]
Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
buzirka sekundovym lepom drzi ako hluchy dvere.je len jeden typ buzirky co je na telefonych drotoch,taka priesvitna ,smyklava,tu lepidlo nechyti.ked budes natierat karoseriu ,sovietska zelena je humbrol 114.khaki farba bola v cssr.nejaka zaujimava kamuflaz.
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/vRKvd5FWLnS9GuPgLIUI.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/vRKvd5FWLnS9GuPgLIUI_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/588NbvgA7hR6BE8aEEzV.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/588NbvgA7hR6BE8aEEzV_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/Ydznu4Baycg5TxLXIfAT.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/Ydznu4Baycg5TxLXIfAT_thumb.jpg[/imgg]
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/vRKvd5FWLnS9GuPgLIUI.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/vRKvd5FWLnS9GuPgLIUI_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/588NbvgA7hR6BE8aEEzV.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/588NbvgA7hR6BE8aEEzV_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/Ydznu4Baycg5TxLXIfAT.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/Ydznu4Baycg5TxLXIfAT_thumb.jpg[/imgg]
Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
Ináč tie matice tam ani nemusíš dávať.Pred chvílou som v Tekove obzeral jednu T-34 a tá nemala vzadu na dekli ani jeden šrób.Len diery po nich.
Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
A tu si dovolím tvrdiť, že ich dať musí (alebo aspoň naznačiť, že tam boli). Keď sa to totiž nastrieka, bude to len jednofarebná plocha. To je výhoda nás "čistolepičov" - my to tam máme nakreslené 

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
Takú chybu by tak skúsený lepič neurobil a spravil by dieru po chybajucom šrobe.To je výhoda nás, babrákov
čo nemáme nakreslené to si dorobíme.Ale jeden či dva chýbajúce šroby by mohol byť zaujímavý detail na bojom opotrebovanom stroji.Keby tam nedal žiadny tak by sa zase ozývali odborníci že to tak nemohlo byť 
čo nemáme nakreslené to si dorobíme.Ale jeden či dva chýbajúce šroby by mohol byť zaujímavý detail na bojom opotrebovanom stroji.Keby tam nedal žiadny tak by sa zase ozývali odborníci že to tak nemohlo byť 
Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
Tie šróby tam určite budú.
Vežu som začal obšívkou a vlepením podlepených výstuh. Nevedel som ako presne majú ísť, tak som ich dal do stredu obšívky, aby mi ostalo miesto na vlepenie vrchu aj spodku veže.
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/qMJm1LGH2rtllMC4Ichl.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/qMJm1LGH2rtllMC4Ichl_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/iwjTijYhM2kRvti6RqEY.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/iwjTijYhM2kRvti6RqEY_thumb.jpg[/imgg]
Potom som chcel vlepiť vrch a zistil som, že tie výstuhy sú vysoko a tak som z nich chcel odrezať, samozrejme, prerezal som aj obšívku a tak prišiel na rad sekunďák a šmirgel na zamaskovanie mojej nešikovnosti. Keďže sa mi ani asi na štvrtý krát nepodarilo zamaskovať nerovnosti, tak som musel použiť druhú obšívku, ktorá je k dispozícií (na šťastie)
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/SHhuqFcfIqqHkY9ceqc4.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/SHhuqFcfIqqHkY9ceqc4_thumb.jpg[/imgg]
A to to je už hotová veža:
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/Oys65ohmFcjF7yu4ApaZ.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/Oys65ohmFcjF7yu4ApaZ_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/kAYlqdGjI648RusymJik.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/kAYlqdGjI648RusymJik_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/JAe7y3gxUDxnIs6XqNrN.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/JAe7y3gxUDxnIs6XqNrN_thumb.jpg[/imgg]
Vežu som začal obšívkou a vlepením podlepených výstuh. Nevedel som ako presne majú ísť, tak som ich dal do stredu obšívky, aby mi ostalo miesto na vlepenie vrchu aj spodku veže.
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/qMJm1LGH2rtllMC4Ichl.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/qMJm1LGH2rtllMC4Ichl_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/iwjTijYhM2kRvti6RqEY.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/iwjTijYhM2kRvti6RqEY_thumb.jpg[/imgg]
Potom som chcel vlepiť vrch a zistil som, že tie výstuhy sú vysoko a tak som z nich chcel odrezať, samozrejme, prerezal som aj obšívku a tak prišiel na rad sekunďák a šmirgel na zamaskovanie mojej nešikovnosti. Keďže sa mi ani asi na štvrtý krát nepodarilo zamaskovať nerovnosti, tak som musel použiť druhú obšívku, ktorá je k dispozícií (na šťastie)
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/SHhuqFcfIqqHkY9ceqc4.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/SHhuqFcfIqqHkY9ceqc4_thumb.jpg[/imgg]
A to to je už hotová veža:
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/Oys65ohmFcjF7yu4ApaZ.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/Oys65ohmFcjF7yu4ApaZ_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/kAYlqdGjI648RusymJik.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/kAYlqdGjI648RusymJik_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/JAe7y3gxUDxnIs6XqNrN.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/JAe7y3gxUDxnIs6XqNrN_thumb.jpg[/imgg]
Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
To jsi ani nemusel řešit, ta věž je odlívaná a tak by jsi na to jen natupoval nějaký tmel a ten by nepřesnosti zakryl.
Jinak zatím je to koukatelný. 
Jinak zatím je to koukatelný. 
Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
Nevidim co si tam kde opravoval, ale dobre to vyzera. Oproti vezi Shermanu to vyzera na uplnu pohodicku.
Hotovo: M4A3 Sherman GPM, Brabham BT26 Forum Team
Na Stole: Dragon Wagon GPM
Pod stolom: SdKfz 251, Mordin Solus (Mass Effect 2)
Zrusene: Skoda Roomster
Na Stole: Dragon Wagon GPM
Pod stolom: SdKfz 251, Mordin Solus (Mass Effect 2)
Zrusene: Skoda Roomster
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 0 guests