TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Moderator: Oliver

User avatar
ivant | 48
2K+
Posts: 2950
Name: ivan
Location: Brezno

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby ivant » 29 Jul 2011 16:50

skus a daj vediet :P

User avatar
petopato | 55
12 násobný gulášmajster!
Posts: 4445
Name: Peter Židuliak
Location: Šahy
Contact:

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby petopato » 29 Jul 2011 17:07

:haha: Všetci by chceli byť van Gogh-mi, ale odrezať si ucho ani jeden :haha:
Last edited by petopato on 30 Jul 2011 13:45, edited 1 time in total.

User avatar
petopato | 55
12 násobný gulášmajster!
Posts: 4445
Name: Peter Židuliak
Location: Šahy
Contact:

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby petopato » 30 Jul 2011 06:45

Toto je je zadok, s ktorým sa bude spoločne otvárať predošlá mriežka, chýbajú tam ešte ivanové oné, ale tie až nakoniec, aby som ich neomrvil:

[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/nJriSzJgzRtoxvec5keO.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/nJriSzJgzRtoxvec5keO_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/vbHNNRpbiXNDPmK53JOP.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/vbHNNRpbiXNDPmK53JOP_thumb.jpg[/imgg]

User avatar
Roman | 52
4K+
Posts: 4352
Name: Roman
Location: doma

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby Roman » 30 Jul 2011 08:47

buzirka sekundovym lepom drzi ako hluchy dvere.je len jeden typ buzirky co je na telefonych drotoch,taka priesvitna ,smyklava,tu lepidlo nechyti.ked budes natierat karoseriu ,sovietska zelena je humbrol 114.khaki farba bola v cssr.nejaka zaujimava kamuflaz.
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/vRKvd5FWLnS9GuPgLIUI.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/vRKvd5FWLnS9GuPgLIUI_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/588NbvgA7hR6BE8aEEzV.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/588NbvgA7hR6BE8aEEzV_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/Ydznu4Baycg5TxLXIfAT.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/Ydznu4Baycg5TxLXIfAT_thumb.jpg[/imgg]

User avatar
Panther | 35
PinkPanther
Posts: 1245
Name: Palo Višňovský
Location: Kuzmice

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby Panther » 30 Jul 2011 18:13

Ináč tie matice tam ani nemusíš dávať.Pred chvílou som v Tekove obzeral jednu T-34 a tá nemala vzadu na dekli ani jeden šrób.Len diery po nich.

User avatar
vasik1 | 47
Pán učiteľ
Posts: 1815
Name: Peter Vasaráb
Location: Partizánske

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby vasik1 » 30 Jul 2011 19:28

A tu si dovolím tvrdiť, že ich dať musí (alebo aspoň naznačiť, že tam boli). Keď sa to totiž nastrieka, bude to len jednofarebná plocha. To je výhoda nás "čistolepičov" - my to tam máme nakreslené :vicotry:

User avatar
Panther | 35
PinkPanther
Posts: 1245
Name: Palo Višňovský
Location: Kuzmice

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby Panther » 30 Jul 2011 19:47

Takú chybu by tak skúsený lepič neurobil a spravil by dieru po chybajucom šrobe.To je výhoda nás, babrákov :big smile: čo nemáme nakreslené to si dorobíme.Ale jeden či dva chýbajúce šroby by mohol byť zaujímavý detail na bojom opotrebovanom stroji.Keby tam nedal žiadny tak by sa zase ozývali odborníci že to tak nemohlo byť :haha:

User avatar
petopato | 55
12 násobný gulášmajster!
Posts: 4445
Name: Peter Židuliak
Location: Šahy
Contact:

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby petopato » 31 Jul 2011 16:09

Tie šróby tam určite budú.
Vežu som začal obšívkou a vlepením podlepených výstuh. Nevedel som ako presne majú ísť, tak som ich dal do stredu obšívky, aby mi ostalo miesto na vlepenie vrchu aj spodku veže.
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/qMJm1LGH2rtllMC4Ichl.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/qMJm1LGH2rtllMC4Ichl_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/iwjTijYhM2kRvti6RqEY.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/iwjTijYhM2kRvti6RqEY_thumb.jpg[/imgg]
Potom som chcel vlepiť vrch a zistil som, že tie výstuhy sú vysoko a tak som z nich chcel odrezať, samozrejme, prerezal som aj obšívku a tak prišiel na rad sekunďák a šmirgel na zamaskovanie mojej nešikovnosti. Keďže sa mi ani asi na štvrtý krát nepodarilo zamaskovať nerovnosti, tak som musel použiť druhú obšívku, ktorá je k dispozícií (na šťastie)
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/SHhuqFcfIqqHkY9ceqc4.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/SHhuqFcfIqqHkY9ceqc4_thumb.jpg[/imgg]
A to to je už hotová veža:
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/Oys65ohmFcjF7yu4ApaZ.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/Oys65ohmFcjF7yu4ApaZ_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/kAYlqdGjI648RusymJik.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/kAYlqdGjI648RusymJik_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/JAe7y3gxUDxnIs6XqNrN.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/JAe7y3gxUDxnIs6XqNrN_thumb.jpg[/imgg]

User avatar
Brzdič | 40
2K+
Posts: 3092
Name: Ondra
Location: Brno

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby Brzdič » 31 Jul 2011 18:05

To jsi ani nemusel řešit, ta věž je odlívaná a tak by jsi na to jen natupoval nějaký tmel a ten by nepřesnosti zakryl. :wink: Jinak zatím je to koukatelný. :)

User avatar
johnny7 | 42
Wykonawca
Posts: 2874
Name: Jano
Location: Prievidza

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby johnny7 » 31 Jul 2011 18:20

Nevidim co si tam kde opravoval, ale dobre to vyzera. Oproti vezi Shermanu to vyzera na uplnu pohodicku.
Hotovo: M4A3 Sherman GPM, Brabham BT26 Forum Team
Na Stole: Dragon Wagon GPM
Pod stolom: SdKfz 251, Mordin Solus (Mass Effect 2)
Zrusene: Skoda Roomster

Return to “Vojenská technika // Military Vehicles”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests