Tu ešte trochu vidno tie hrboly, viac fotiek som ani nerobil. Ďuro žiačik mi tiež vravel, že tieto veže odlievali rusi aj do zeme, ale Vasik by si ma doberal, tak som to radšej prerobil.
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/MwyN8sENOrp8WaSvapMx.png]http://papermodelers.sk/hostimages/MwyN8sENOrp8WaSvapMx_thumb.png[/imgg]
TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
Moderator: Oliver
Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
Peto Fajne to je.Když tak na to hoď šlehaný tmel s herkulesem,obrus to a bude to jak origoš věž.I když já tam nic nevidím..........ale Vasik určitě uvidí


Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
Mal si pekne dať len výslednú fotku s druhou obšívkou, my by sme pochválili, povzbudili. Čo ale teraz, keď všetci vieme, že je druhá 
...ale bojuj starký bojuj, dobré to je

...ale bojuj starký bojuj, dobré to je

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
Musel som dať aj zlé fotky, aby som to uľahčili tebe, ak to budeš niekedy stavať, aj keď na takýto model asi nemáš...
Nejaké guľaté tvary:
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/UW1S9M7aF5L3GBoq2Sjf.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/UW1S9M7aF5L3GBoq2Sjf_thumb.jpg[/imgg]
Nejaké guľaté tvary:
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/UW1S9M7aF5L3GBoq2Sjf.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/UW1S9M7aF5L3GBoq2Sjf_thumb.jpg[/imgg]
- juraj_ziacik | 43
- Posts: 1547
- Name: Gergej
- Location: Turčiansky Svätý Martin/Zvolen/Babiná
- Contact:
Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
Krásne ti to ide....a veruže tak, konkrétne tieto stroje boli tak nepresné že dokonca ani neboli symetrické
, drsné po odliatkoch v zemi a ani zvary na celom stroji neboli rovnaké. Stroje boli vyrábané v bojových podmienkach neodbornými pracovníkmi a čo sa zelenej farby týka tak to je kapitola sama o sebe
Dovolím si povedať že na žiadnom inom modeli sa nedá tak experimentovať a hrať sa s verziami ako na tomto!!!!
V Stalingrade dokonca ani neboli dokončené a už vybiehali na front priamo z výroby len s debničkou granátov, ktoré vyhadzovali pracovníci ktorý ten tank vyrobili. Dokonca pri nedostatku surovín chýbalo veľa doplnkov a súčastí stroja, nielen na korbe tanku ale aj na prevodovke a motore, len aby stroj prešiel nejakú vzdialenosť a bol zanechaný v nefunkčnom stave ako zátarasa na moste trebárs alebo niekde na ulici.......
Dokonca som videl fotku T34 s tromi rôznymi pojazdovými kolesami
..tu sa medze nekladú......
, drsné po odliatkoch v zemi a ani zvary na celom stroji neboli rovnaké. Stroje boli vyrábané v bojových podmienkach neodbornými pracovníkmi a čo sa zelenej farby týka tak to je kapitola sama o sebe
Dovolím si povedať že na žiadnom inom modeli sa nedá tak experimentovať a hrať sa s verziami ako na tomto!!!!
V Stalingrade dokonca ani neboli dokončené a už vybiehali na front priamo z výroby len s debničkou granátov, ktoré vyhadzovali pracovníci ktorý ten tank vyrobili. Dokonca pri nedostatku surovín chýbalo veľa doplnkov a súčastí stroja, nielen na korbe tanku ale aj na prevodovke a motore, len aby stroj prešiel nejakú vzdialenosť a bol zanechaný v nefunkčnom stave ako zátarasa na moste trebárs alebo niekde na ulici.......
Dokonca som videl fotku T34 s tromi rôznymi pojazdovými kolesami
..tu sa medze nekladú......
Hey Hou, Let´s Go!
Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
Od dnes idem asi stavať len T-34 !!! 

Momentálne: STAR 12.185 Moja galéria
Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
Juraj, keby si vedel ako som ja toto všetko chcel s tebou prebrať na hvezdárni...pamätám sa ešte na prví ročník ako sme do rána pri ohnisku viedli podobné debaty.
- juraj_ziacik | 43
- Posts: 1547
- Name: Gergej
- Location: Turčiansky Svätý Martin/Zvolen/Babiná
- Contact:
Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
...hej hej, mi hovor!!!! Škoda že mi to nevyšlo a prekrývalo sa mi to....
Ale ešte jeden detail...daj tam niekde celtu zašpinenú od oleja, resp celú od oleja
, ruský veteráni spomínali ako im pri brodení cez rieku natekala voda cez vodičov poklop, samozrejme kvôli nekvalitnému a rýchlemu spracovaniu materiálu a neodbornosti výrobcov, a tak si vodiči T34-riek brávali zo sebou túto celtu, aby zapchali ňou diery medzi poklopom a korbou....
Tak ju tam niekde šupni..........
Ale ešte jeden detail...daj tam niekde celtu zašpinenú od oleja, resp celú od oleja
, ruský veteráni spomínali ako im pri brodení cez rieku natekala voda cez vodičov poklop, samozrejme kvôli nekvalitnému a rýchlemu spracovaniu materiálu a neodbornosti výrobcov, a tak si vodiči T34-riek brávali zo sebou túto celtu, aby zapchali ňou diery medzi poklopom a korbou....
Tak ju tam niekde šupni..........

Hey Hou, Let´s Go!
Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
Off topic:
Duri, viaceri mame rozne zaujmy a rozne akcie, takze prekryvanie sa akcii je bezna vec a zavisi len na prioritach,,, a papierove modely pre teba asi nie sme prioritou...
juraj_ziacik wrote:...hej hej, mi hovor!!!! Škoda že mi to nevyšlo a prekrývalo sa mi to....![]()
Duri, viaceri mame rozne zaujmy a rozne akcie, takze prekryvanie sa akcii je bezna vec a zavisi len na prioritach,,, a papierove modely pre teba asi nie sme prioritou...
Peto, priebezne letmo sledujem a stale Ti zavidim, ze si sa do toho pustil, ja nemam ani cas a ani odvahu

Lepim preto, ze ma to bavi, tak ako ma to bavi a to, co sa mi paci.
Normálne je vlastnit (viac) originál(ov).
Normálne je vlastnit (viac) originál(ov).
Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
Malý pokrok, mám trochu krízu, lebo sú to veci, ktoré budú takmer neviditeľné :
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/yfsWwobKBzUwbNKkSlq1.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/yfsWwobKBzUwbNKkSlq1_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/DuSGVf7vCwgUbJXgBkiI.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/DuSGVf7vCwgUbJXgBkiI_thumb.jpg[/imgg]
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/yfsWwobKBzUwbNKkSlq1.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/yfsWwobKBzUwbNKkSlq1_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/DuSGVf7vCwgUbJXgBkiI.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/DuSGVf7vCwgUbJXgBkiI_thumb.jpg[/imgg]
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 0 guests