a preco som ja myslel, ze je to tam napevno?! Super! TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
Moderator: Oliver
- iconmaster | 37
- Last man standing
- Posts: 7647
- Name: Peter Jankovič
- Location: Želiezovce
- Contact:
Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
a preco som ja myslel, ze je to tam napevno?! Super!Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
Dorobil som nádrže a pomaly, ale isto sa blížim ku koncu. Čakajú ma ešte nejaké drôtené doplnky, ktoré tak strašne neznášam, že to možno odložím na nejaký mesiac.
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/HalUTfgyMbk2EAkal2Gd.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/HalUTfgyMbk2EAkal2Gd_thumb.jpg[/imgg]
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/HalUTfgyMbk2EAkal2Gd.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/HalUTfgyMbk2EAkal2Gd_thumb.jpg[/imgg]
Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
Dnes len jeden reflektor. Neodolal som a aby som videl, či som to dobre obrúsil, tak som ho namaľoval:
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/8XyRv6jYHRu4m5cCVnSJ.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/8XyRv6jYHRu4m5cCVnSJ_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/Dfq61hzJp6YWo9X6cGFj.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/Dfq61hzJp6YWo9X6cGFj_thumb.jpg[/imgg]
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/8XyRv6jYHRu4m5cCVnSJ.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/8XyRv6jYHRu4m5cCVnSJ_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/Dfq61hzJp6YWo9X6cGFj.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/Dfq61hzJp6YWo9X6cGFj_thumb.jpg[/imgg]
- iconmaster | 37
- Last man standing
- Posts: 7647
- Name: Peter Jankovič
- Location: Želiezovce
- Contact:
Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
Vyzera to tak, ze si dobre obrusil
Len ta farba akosi moc leskla na bojovku, nie?
Len ta farba akosi moc leskla na bojovku, nie?Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
To je miešaná žltá a čierna synta, po vlepení paraboly a skla to pôjde na tank a budem to striekať miešanou tabuľovkou a žltou syntou a riedené to bude 6000-kou. Bude to presne na toľko matné ako treba, mám to vyskúšané.
Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
Tak nakoniec to bude predsa len lesklejšie ako som chcel, pásy sú v pohode, ale zelené diely
Chcel som to pôvodne ako čistostavbu, ale asi to budem musieť poriadne zablatiť a zaprášiť...
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/nSCwZFsTCxztxoc3eL6X.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/nSCwZFsTCxztxoc3eL6X_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/IyJGsvdAZR2js1UgTWCu.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/IyJGsvdAZR2js1UgTWCu_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/Bfn6VbxXCjfAWIno4YNi.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/Bfn6VbxXCjfAWIno4YNi_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/8DycwfHsLjCHUNmfaM5W.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/8DycwfHsLjCHUNmfaM5W_thumb.jpg[/imgg]
Chcel som to pôvodne ako čistostavbu, ale asi to budem musieť poriadne zablatiť a zaprášiť...[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/nSCwZFsTCxztxoc3eL6X.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/nSCwZFsTCxztxoc3eL6X_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/IyJGsvdAZR2js1UgTWCu.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/IyJGsvdAZR2js1UgTWCu_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/Bfn6VbxXCjfAWIno4YNi.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/Bfn6VbxXCjfAWIno4YNi_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/8DycwfHsLjCHUNmfaM5W.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/8DycwfHsLjCHUNmfaM5W_thumb.jpg[/imgg]
Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
Ja by som to nanajvys zaprasil, ten lesk sa mi nezda az taky hrozny.
Keby si to nakoniec predsa len zablatil, tak by to mohol niekto znova povazovat za "gulu blata z delom"
Keby si to nakoniec predsa len zablatil, tak by to mohol niekto znova povazovat za "gulu blata z delom"
Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
Super práca ako vždy
, Ten lesk to je otázka vkusu, možno by sa to dalo pretrieť dajakým matným lakom, ale mne osobne sa to páči 
, Ten lesk to je otázka vkusu, možno by sa to dalo pretrieť dajakým matným lakom, ale mne osobne sa to páči 
Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
NIe žiadne blato veď je to super


Hotovo: Pzkpfw V Panther, Messerschmitt Bf 109 F-2
Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
Podľa mňa to máš parádne. Aj lesk je v poriadku.
A keď to necháš mesiac-dva na balkóne, chytí to aj prirodzenú patinu, lesk sa zjemní...
Teda podľa mňa stačí trochu poprášiť a bude to fajn.
A keď to necháš mesiac-dva na balkóne, chytí to aj prirodzenú patinu, lesk sa zjemní...
Teda podľa mňa stačí trochu poprášiť a bude to fajn.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 0 guests