TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Moderator: Oliver

User avatar
iconmaster | 37
Last man standing
Posts: 7647
Name: Peter Jankovič
Location: Želiezovce
Contact:

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby iconmaster » 06 Nov 2011 00:23

:jawbone: a preco som ja myslel, ze je to tam napevno?! Super!

User avatar
petopato | 55
12 násobný gulášmajster!
Posts: 4445
Name: Peter Židuliak
Location: Šahy
Contact:

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby petopato » 19 Nov 2011 22:19

Dorobil som nádrže a pomaly, ale isto sa blížim ku koncu. Čakajú ma ešte nejaké drôtené doplnky, ktoré tak strašne neznášam, že to možno odložím na nejaký mesiac.

[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/HalUTfgyMbk2EAkal2Gd.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/HalUTfgyMbk2EAkal2Gd_thumb.jpg[/imgg]

User avatar
petopato | 55
12 násobný gulášmajster!
Posts: 4445
Name: Peter Židuliak
Location: Šahy
Contact:

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby petopato » 20 Nov 2011 20:37

Dnes len jeden reflektor. Neodolal som a aby som videl, či som to dobre obrúsil, tak som ho namaľoval:

[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/8XyRv6jYHRu4m5cCVnSJ.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/8XyRv6jYHRu4m5cCVnSJ_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/Dfq61hzJp6YWo9X6cGFj.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/Dfq61hzJp6YWo9X6cGFj_thumb.jpg[/imgg]

User avatar
iconmaster | 37
Last man standing
Posts: 7647
Name: Peter Jankovič
Location: Želiezovce
Contact:

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby iconmaster » 20 Nov 2011 20:53

Vyzera to tak, ze si dobre obrusil :wink: Len ta farba akosi moc leskla na bojovku, nie?

User avatar
petopato | 55
12 násobný gulášmajster!
Posts: 4445
Name: Peter Židuliak
Location: Šahy
Contact:

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby petopato » 20 Nov 2011 22:20

To je miešaná žltá a čierna synta, po vlepení paraboly a skla to pôjde na tank a budem to striekať miešanou tabuľovkou a žltou syntou a riedené to bude 6000-kou. Bude to presne na toľko matné ako treba, mám to vyskúšané.

User avatar
petopato | 55
12 násobný gulášmajster!
Posts: 4445
Name: Peter Židuliak
Location: Šahy
Contact:

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby petopato » 27 Mar 2012 19:44

Tak nakoniec to bude predsa len lesklejšie ako som chcel, pásy sú v pohode, ale zelené diely :beaten: Chcel som to pôvodne ako čistostavbu, ale asi to budem musieť poriadne zablatiť a zaprášiť...

[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/nSCwZFsTCxztxoc3eL6X.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/nSCwZFsTCxztxoc3eL6X_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/IyJGsvdAZR2js1UgTWCu.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/IyJGsvdAZR2js1UgTWCu_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/Bfn6VbxXCjfAWIno4YNi.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/Bfn6VbxXCjfAWIno4YNi_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/8DycwfHsLjCHUNmfaM5W.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/8DycwfHsLjCHUNmfaM5W_thumb.jpg[/imgg]

User avatar
Dody | 36
Posts: 1245
Name: Dominik
Location: Borský Mikuláš / Ružomberok
Contact:

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby Dody » 27 Mar 2012 20:01

Ja by som to nanajvys zaprasil, ten lesk sa mi nezda az taky hrozny. :wink:
Keby si to nakoniec predsa len zablatil, tak by to mohol niekto znova povazovat za "gulu blata z delom"

User avatar
jacky | 54
Posts: 363
Name: miro
Location: DS

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby jacky » 27 Mar 2012 20:44

Super práca ako vždy :wink: , Ten lesk to je otázka vkusu, možno by sa to dalo pretrieť dajakým matným lakom, ale mne osobne sa to páči :jawbone:

User avatar
Eduard | 31
Posts: 648
Name: Eduard
Location: Trenčín- Soblahov

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby Eduard » 27 Mar 2012 21:30

NIe žiadne blato veď je to super :jawbone: :shocked:
Hotovo: Pzkpfw V Panther, Messerschmitt Bf 109 F-2

User avatar
Trak-Tor | 54
2K+
Posts: 3784
Name: Juraj
Location: Bratislava
Contact:

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby Trak-Tor » 28 Mar 2012 08:54

Podľa mňa to máš parádne. Aj lesk je v poriadku.
A keď to necháš mesiac-dva na balkóne, chytí to aj prirodzenú patinu, lesk sa zjemní... :P
Teda podľa mňa stačí trochu poprášiť a bude to fajn.
-- Ani budúcnosť už nie je to, čo bývala... --
Moja galéria

Return to “Vojenská technika // Military Vehicles”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests