
TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
Moderator: Oliver
Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
dobre to vyzera, za mna 

- iconmaster | 37
- Last man standing
- Posts: 7647
- Name: Peter Jankovič
- Location: Želiezovce
- Contact:
Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato - dokončené
V prvom rade ti gratulujem k dokonceniu, ak sa nemylim je to tvoja (zatial) najdlhsia stavba, ze? Je to navyse aj najprepracovanejsi model od teba - tie pasy a diely podvozku dali zabrat, ale myslim ze stalo za to! Pvrchovka je tiez super, nie je to vobec prilis leskle, skor take zamato leskle, pre bojovku tak akurat. Vyzera to naozaj perfektne, ako keby teraz opustal farbriku. A vyber pozadia je tiez velmi dobry
Mohol by si najfotit este nejake detaily, kludne aj vo vacsom rozliseni.. A este otazka: cervenu hviezdu vidim ale nedostane este nejake cislo alebo ine oznacenie?
Este raz gratulujem a tesim sa na 34-ku aj nazivo, snad v BB
Mohol by si najfotit este nejake detaily, kludne aj vo vacsom rozliseni.. A este otazka: cervenu hviezdu vidim ale nedostane este nejake cislo alebo ine oznacenie?
Este raz gratulujem a tesim sa na 34-ku aj nazivo, snad v BB

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato - dokončené
ahoj pokukáme v BB vyzerá to super a prečo si nedal optiku na anténu ?
Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato - dokončené
Gratulujem. Miestami som pochyboval, ci to dorazis, ale nesklamal si!
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts
Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
Pekné to je....a ktej anténe by sa už hodila aj patina...aspoň výfuky očmudiť trošku 

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
Super práce a obdiv k tvojí vytrvalosti, gratuluju ! 

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
Gratuluji k dokončení, je to nádherný model. Snad i já se jednou dopracuji k cíli. Tedy pokud přežiju pásy, na kterých teď dělám 

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
Gratulujem, naozaj úžastné 

Hotovo: Pzkpfw V Panther, Messerschmitt Bf 109 F-2
Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato - dokončené
Vďaka za reakcie, poteší...
Skúšal som to, ale zdalo sa mi to tenké, bolo to takmer neviditeľné a keď som to natrel, tak to bolo hrboľaté, opravím túto anténu a snáď to už vydrží...
ivant wrote: prečo si nedal optiku na anténu ?
Skúšal som to, ale zdalo sa mi to tenké, bolo to takmer neviditeľné a keď som to natrel, tak to bolo hrboľaté, opravím túto anténu a snáď to už vydrží...
Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
gratulujem k dokončeniu, vyzerá to fest dobre 

žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 0 guests