TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25

Moderator: Oliver

User avatar
Oliver | 31
2K+
Posts: 2305
Location: Trenčín/Nová Dedinka
Contact:

Re: Sd.Kfz. 250/3 "Greif" /GPM/1:25

Postby Oliver » 29 Nov 2014 21:30

Ahojte.

Dnes som venoval trochu času interiéru. Po asi 3 hodinách vznikli bočné časti hybného mechanizmus, ďalej na ňom budem pracovať až keď bude vaňa, nech si nenarobím zbytočne robotu s úpravami, keby to nesedelo. No a spatlal som volant. Nechcel som robiť kovový (nie, že by sa mi nechcelo), ale tento papierový sa mi dosť páči. Nech sa páči fotos.

Image Image Image Image Image
Oliver

Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24

GALLERY

"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA

User avatar
Oliver | 31
2K+
Posts: 2305
Location: Trenčín/Nová Dedinka
Contact:

Re: Sd.Kfz. 250/3 "Greif" /GPM/1:25

Postby Oliver » 30 Nov 2014 14:47

Krátko pred odchodom som stihol ešte nejakú drobotinku.

Image

Najbližšie dúfam, že motor na budúci víkend. Uvidíme, čo nám nadelia v škole.
Oliver

Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24

GALLERY

"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA

User avatar
Štefan Húska | 44
2K+
Posts: 2701
Name: Štefan Húska
Location: Saalbach Österreich

Re: Sd.Kfz. 250/3 "Greif" /GPM/1:25

Postby Štefan Húska » 05 Dec 2014 02:04

Tu je celkom dobrý detail pravej strany motoru
Keď je model hotový, môžete ho postúpať :#)
Musím lepiť kým mám slinu

User avatar
Oliver | 31
2K+
Posts: 2305
Location: Trenčín/Nová Dedinka
Contact:

Re: Sd.Kfz. 250/3 "Greif" /GPM/1:25

Postby Oliver » 07 Dec 2014 13:57

Pekný, ale malý obrázok to je. Ďalší postup na motore bude až pri osadení do priestoru. Neviem teraz koľko tam bude miesta, takže uvidím neskôr.
Oliver

Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24

GALLERY

"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA

User avatar
Oliver | 31
2K+
Posts: 2305
Location: Trenčín/Nová Dedinka
Contact:

Re: Sd.Kfz. 250/3 "Greif" /GPM/1:25

Postby Oliver » 07 Dec 2014 14:01

Tento víkend sa niesol v znamení motorovej časti, ktorú som včera dokončil. Spravil som aj 2 fotky, ako správne narezať a naohýbať ten obvodový diel, pretože pri 251/1 som to spravil úplne zle - našťastie to vo výsledku nie je vidieť. Hodne mi pomohli fotky od Mateja v jeho vlákne. Ďalej som tiež zlepil ústie prevodovky do tej priečky (medzi motorom a šoférmi), stojany na sedačky a tiež sedanku za šoférom a hasičský prístroj.





Nabudúce by som mohol hádam vyrezať obšívku a niečo spraviť s ňou, predsa len, už by sa patrilo .. zaujímavé bude miešanie farby na retuš.
Oliver

Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24

GALLERY

"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA

User avatar
Štefan Húska | 44
2K+
Posts: 2701
Name: Štefan Húska
Location: Saalbach Österreich

Re: Sd.Kfz. 250/3 "Greif" /GPM/1:25

Postby Štefan Húska » 07 Dec 2014 15:52

Ešte rúrky vpredu a je to super
Keď je model hotový, môžete ho postúpať :#)
Musím lepiť kým mám slinu

User avatar
Oliver | 31
2K+
Posts: 2305
Location: Trenčín/Nová Dedinka
Contact:

Re: Sd.Kfz. 250/3 "Greif" /GPM/1:25

Postby Oliver » 07 Dec 2014 22:47

Rúrky budú, ale ako som spomínal, najprv by som ho aspoň nasucho rád vložil na svoje miesto. Chcem vidieť ako to bude vypadať a hlavne koľko tam bude miesta.
Oliver

Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24

GALLERY

"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA

User avatar
Štefan Húska | 44
2K+
Posts: 2701
Name: Štefan Húska
Location: Saalbach Österreich

Re: Sd.Kfz. 250/3 "Greif" /GPM/1:25

Postby Štefan Húska » 08 Dec 2014 01:31

Miesta je tam dosť ale keď oplechuješ tak všetko zmizne pod kapotou
Keď je model hotový, môžete ho postúpať :#)
Musím lepiť kým mám slinu

User avatar
Oliver | 31
2K+
Posts: 2305
Location: Trenčín/Nová Dedinka
Contact:

Re: Sd.Kfz. 250/3 "Greif" /GPM/1:25

Postby Oliver » 10 Dec 2014 22:43

Ahoj. Dnes som zrobil dve plynové masky, ale popruhy sa mi tam nejak nepáčia, ešte uvidím či ich tam dám. Ďalej som sa hral s tým "operadlom" čo je na ľavej stene. A zrobil som tiež tú oblú potvorku - vypadá ako kanister. Nemám rád takéto diely. Ale tie tri prúžky po obvode to vylešujú o niečo.

Image
Oliver

Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24

GALLERY

"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA

User avatar
Štefan Húska | 44
2K+
Posts: 2701
Name: Štefan Húska
Location: Saalbach Österreich

Re: Sd.Kfz. 250/3 "Greif" /GPM/1:25

Postby Štefan Húska » 13 Dec 2014 11:48

Na sdkfz 251 bol tento rámik od spodu v kapote do ktorého zapadol ten poklop ale na greife ani 250/9 nieje tak ho nezabudni bo ja som zabudol a teraz ho tam musím vpratať, teda musím ho najprv vyrobiť a namaľovať
Keď je model hotový, môžete ho postúpať :#)
Musím lepiť kým mám slinu

Return to “Vojenská technika // Military Vehicles”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest