TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Moderator: Oliver

User avatar
spider | 34
Posts: 1114
Name: Stano
Location: Trenčín

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Postby spider » 22 Jan 2014 00:36

187g
правда у воді не тоне і в огні не горить
Working on: KrAZ 255b

User avatar
martin1807 | 31
2K+
Posts: 2772
Name: Martin Bilý
Location: Medzilaborce/ Praha

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Postby martin1807 » 22 Jan 2014 03:29

grAtulujem k dokončeniu a teším sa na fotky..;) Tiež nesutazne kedze plast nelepím a deti nemám.. :P 243g
Na stole:
Naposledy dokončené: Praga S5T-3 ORKAN, Tatra 815 S1
Galéria

Martin1807

User avatar
Paly | 38
Posts: 1805
Name: Paľo

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Postby Paly » 22 Jan 2014 15:41

Takže konečne sú tu finálne fotky - bohužiaľ na niektorých vidno spoj papiera - musel som zlepiť 2xA3 výkresy, aby to pozadie bolo na fotenie ako-tak veľké :shocked: .
Neviem, čo by som mal ešte ohľadom modelu alebo úprav na ňom povedať, až sa niekto na niečo opýta, tak potom.
Live hard, ride easy.

User avatar
laki | 47
Posts: 692
Name: laki
Location: BA - okolie

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Postby laki » 22 Jan 2014 15:46

ej bistu, poriadne si to zaprasil, blahozlema k dokonceniu
fotky tiez paradne :victory:

User avatar
sako1 | 48
Posts: 660
Name: Miro
Location: Martin

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Postby sako1 » 22 Jan 2014 16:10

Dobre sa na to pozerá, parádny model.
m.

User avatar
Paly | 38
Posts: 1805
Name: Paľo

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Postby Paly » 22 Jan 2014 16:19

Ďakujem :)
Ešte som spravil takú rodinnú fotku všetkého, čo z mierky 1:25 doma mám. Nieje toho veľa, ale však času na rozrastanie zbierky je ešte dosť :)
A aj jedna fotka s modelom Krupp Protze. Už mi chýba len Opel Blitz a budem mať 3 najvyrábanejšie Nemecké nákladiaky z II. svetovej vojny :big smile: (1. Opel Blitz, 2. Mercedes-Benz L3000, 3. Krupp protze L2H143)

Live hard, ride easy.

User avatar
Panther | 35
PinkPanther
Posts: 1245
Name: Palo Višňovský
Location: Kuzmice

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Postby Panther » 22 Jan 2014 17:27

Paráda ako model tak aj fotky :still dreaming: Ovšem mám jednu pripomienku k prednej náprave. Myslím že by mala byť uchytená v strede. Takto na kraji som to ešte nikde nevidel neviem či by to tak mohlo fungovať. Ale to vidím ako chybu modelu

User avatar
Paly | 38
Posts: 1805
Name: Paľo

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Postby Paly » 22 Jan 2014 17:34

Áno to som si všimol hneď pri stavbe, ale skontroloval som si to, takto to mal uchytené aj skutočný podvozok, zároveň to dalo prednej náprave troška vychýlenie smerom dozadu, takže lepšie behala cez nerovnosti :)
Live hard, ride easy.

User avatar
Miso122 | 28
Posts: 352
Name: Michal
Location: Jaslovské Bohunice

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Postby Miso122 » 22 Jan 2014 17:35

Gratulujem k dokončeniu. Vyzerá to perfektne. A ten zámok je funkčný? :shocked:
Na stole: San Salvador
Hotovo: Nautilus, Michalská veža, Kaiten-1,...

User avatar
Roman | 52
4K+
Posts: 4352
Name: Roman
Location: doma

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Postby Roman » 22 Jan 2014 17:38

gratulujem,sehr gute arbeit. naprava je dobre,pozri sem
http://fahrzeuge-der-wehrmacht.de/Bilde ... i_18-1.jpg

Return to “Vojenská technika // Military Vehicles”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest