TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Moderator: Oliver

User avatar
Oliver | 31
2K+
Posts: 2305
Location: Trenčín/Nová Dedinka
Contact:

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Postby Oliver » 23 Jan 2014 16:46

Neskutočne sa mi páči tá patina tie detaily. Parádna robota. Gratulujem aj ja. :big smile:
Oliver

Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24

GALLERY

"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA

User avatar
LMD | 46
Posts: 545
Name: Lukáš Šulej
Location: Veľká Lomnica

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Postby LMD » 23 Jan 2014 21:27

Paly gratulujem pekné práca :victory:

User avatar
Brzdič | 40
2K+
Posts: 3092
Name: Ondra
Location: Brno

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Postby Brzdič » 24 Jan 2014 14:53

Mě tam moc neštymuje to ušpinění ,je to spíš jak rez než prach. Ale pokud jde o řemeslný zpracování je to pecka. :victory:

User avatar
Kečup | --
Posts: 389
Name: Jožo
Location: Horná Poruba

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Postby Kečup » 25 Jan 2014 10:58

Veľká gratulácia :big smile: Hoci moja srdcovka sú tanky, aj s týmto nákladiakom si sa pekne popasoval :wink:
Jedného dňa pripláva moja loď,no pri mojom šťastí budem práve na letisku..
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Dokončené:Pz III,Jagdpanzer IV,Jagdtiger,Jagdpanther, Pz IV, Pz V Panther, Pz I, T-34/76, Sdkfz 251
Pracujem: Pz VI Tiger

User avatar
Paly | 38
Posts: 1805
Name: Paľo

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Postby Paly » 25 Jan 2014 12:01

Mojou srdcovkou sú tanky aj stíhače tankov, ale čo narobím, však Tiger leží bokom už skoro 2 roky :-( .... ale tento rok sa dočká...už čoskoro :big smile: .
A inak ak ešte niekto má záujem o tie modely, dnes môže tipovať, zajtra to uzavriem.
Live hard, ride easy.

User avatar
Paly | 38
Posts: 1805
Name: Paľo

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Postby Paly » 26 Jan 2014 13:26

Takže dnes vyhodnocujem tú malú tipovaciu súťaž :)
Tipy (zoradené vzostupne) :

Jolaus - 100 g
Panther - 111 g
Eduard - 156 g → 1. miesto
Dody - 158 g (nesúťažne)
Miso122 - 172 g → 2. miesto
Spider - 187 g (nesúťažne)
Foxy - 198,2 g → 3. miesto
Sony - 222 g
Martin1807 - 243 g (nesúťažne)
Fisho - 264 g
Toudi - 274,5 g
Johnny - 278 g

Takže výhercovia sú známi a nikdy by som nebol povedal, že niekto tipne navlas presne - Teda Eduard :D
A ak ma pamäť neklame, Miso122 nedávno vyhral aj v tipovačke o hmotnosti Fitovho balíka z Poľska, takže si naňho treba dávať pozor, prípadne mu nabudúce už vopred odovzdať cenu, lebo tipy mu fakt idú :dhh:
Takže Eduard si môže prvý vybrať z modelov a adresu poprosím do správy :)

Last edited by Paly on 06 Feb 2014 10:03, edited 1 time in total.
Live hard, ride easy.

User avatar
johnny7 | 42
Wykonawca
Posts: 2874
Name: Jano
Location: Prievidza

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Postby johnny7 » 26 Jan 2014 13:28

Whohooo...tipol som najviac.
Hotovo: M4A3 Sherman GPM, Brabham BT26 Forum Team
Na Stole: Dragon Wagon GPM
Pod stolom: SdKfz 251, Mordin Solus (Mass Effect 2)
Zrusene: Skoda Roomster

User avatar
Eduard | 31
Posts: 648
Name: Eduard
Location: Trenčín- Soblahov

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Postby Eduard » 26 Jan 2014 13:30

1x v živote som niečo vyhral :victory: :haha:
Hotovo: Pzkpfw V Panther, Messerschmitt Bf 109 F-2

User avatar
Paly | 38
Posts: 1805
Name: Paľo

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Postby Paly » 26 Jan 2014 13:40

Takže Eduard mi písal, že si Berie Sd.Kfz. 8 + Flak, Miso122 si môže vybrať zo zvyšných dvoch a tým bude aj rozhodnuté, čo ostane Spiderovi :)
Johnny7 - ba veru mňa tá hmotnosť samého prekvapila, po tých mesiacoch čo som to obracial v paprčiach by som nebol povedal, že to má menej ako štvrť kila, som to musel odvážiť ešte na jednej váhe, aby som sa uistil :haha:
Live hard, ride easy.

User avatar
spider | 34
Posts: 1114
Name: Stano
Location: Trenčín

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Postby spider » 27 Jan 2014 00:17

Ale no, ja som si len tak tipol. Plasťák robiť nebudem, tak ho kľudne venuj niekomu kto ho zlepí :big smile:

Jo a k modelu. Má to možno pár drobných múch, no aj tak celkovo super spracované!
правда у воді не тоне і в огні не горить
Working on: KrAZ 255b

Return to “Vojenská technika // Military Vehicles”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests