TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Moderator: Oliver

User avatar
petopato | 55
12 násobný gulášmajster!
Posts: 4445
Name: Peter Židuliak
Location: Šahy
Contact:

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby petopato » 31 Jul 2011 19:19

Tu ešte trochu vidno tie hrboly, viac fotiek som ani nerobil. Ďuro žiačik mi tiež vravel, že tieto veže odlievali rusi aj do zeme, ale Vasik by si ma doberal, tak som to radšej prerobil.
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/MwyN8sENOrp8WaSvapMx.png]http://papermodelers.sk/hostimages/MwyN8sENOrp8WaSvapMx_thumb.png[/imgg]

User avatar
ELEFANT | 54
Posts: 1267
Name: Radek Lamche
Location: Dolní Benešov ČR
Contact:

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby ELEFANT » 31 Jul 2011 19:26

Peto Fajne to je.Když tak na to hoď šlehaný tmel s herkulesem,obrus to a bude to jak origoš věž.I když já tam nic nevidím..........ale Vasik určitě uvidí :wink: :P :vicotry:

User avatar
vasik1 | 47
Pán učiteľ
Posts: 1815
Name: Peter Vasaráb
Location: Partizánske

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby vasik1 » 31 Jul 2011 19:58

Mal si pekne dať len výslednú fotku s druhou obšívkou, my by sme pochválili, povzbudili. Čo ale teraz, keď všetci vieme, že je druhá :P
...ale bojuj starký bojuj, dobré to je :vicotry:

User avatar
petopato | 55
12 násobný gulášmajster!
Posts: 4445
Name: Peter Židuliak
Location: Šahy
Contact:

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby petopato » 02 Aug 2011 06:46

Musel som dať aj zlé fotky, aby som to uľahčili tebe, ak to budeš niekedy stavať, aj keď na takýto model asi nemáš...
Nejaké guľaté tvary:

[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/UW1S9M7aF5L3GBoq2Sjf.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/UW1S9M7aF5L3GBoq2Sjf_thumb.jpg[/imgg]

User avatar
juraj_ziacik | 43
Posts: 1547
Name: Gergej
Location: Turčiansky Svätý Martin/Zvolen/Babiná
Contact:

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby juraj_ziacik » 03 Aug 2011 12:16

Krásne ti to ide....a veruže tak, konkrétne tieto stroje boli tak nepresné že dokonca ani neboli symetrické :P , drsné po odliatkoch v zemi a ani zvary na celom stroji neboli rovnaké. Stroje boli vyrábané v bojových podmienkach neodbornými pracovníkmi a čo sa zelenej farby týka tak to je kapitola sama o sebe :haha:
Dovolím si povedať že na žiadnom inom modeli sa nedá tak experimentovať a hrať sa s verziami ako na tomto!!!!

V Stalingrade dokonca ani neboli dokončené a už vybiehali na front priamo z výroby len s debničkou granátov, ktoré vyhadzovali pracovníci ktorý ten tank vyrobili. Dokonca pri nedostatku surovín chýbalo veľa doplnkov a súčastí stroja, nielen na korbe tanku ale aj na prevodovke a motore, len aby stroj prešiel nejakú vzdialenosť a bol zanechaný v nefunkčnom stave ako zátarasa na moste trebárs alebo niekde na ulici.......
Dokonca som videl fotku T34 s tromi rôznymi pojazdovými kolesami :haha: :shocked:
..tu sa medze nekladú......
Hey Hou, Let´s Go!

User avatar
lowi | 45
Posts: 1324
Name: Vilo
Location: Závažná Poruba

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby lowi » 03 Aug 2011 12:34

Od dnes idem asi stavať len T-34 !!! :haha:

User avatar
petopato | 55
12 násobný gulášmajster!
Posts: 4445
Name: Peter Židuliak
Location: Šahy
Contact:

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby petopato » 03 Aug 2011 18:46

Juraj, keby si vedel ako som ja toto všetko chcel s tebou prebrať na hvezdárni...pamätám sa ešte na prví ročník ako sme do rána pri ohnisku viedli podobné debaty.

User avatar
juraj_ziacik | 43
Posts: 1547
Name: Gergej
Location: Turčiansky Svätý Martin/Zvolen/Babiná
Contact:

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby juraj_ziacik » 04 Aug 2011 09:24

...hej hej, mi hovor!!!! Škoda že mi to nevyšlo a prekrývalo sa mi to.... :(
Ale ešte jeden detail...daj tam niekde celtu zašpinenú od oleja, resp celú od oleja :wink: , ruský veteráni spomínali ako im pri brodení cez rieku natekala voda cez vodičov poklop, samozrejme kvôli nekvalitnému a rýchlemu spracovaniu materiálu a neodbornosti výrobcov, a tak si vodiči T34-riek brávali zo sebou túto celtu, aby zapchali ňou diery medzi poklopom a korbou.... :haha: :haha:

Tak ju tam niekde šupni.......... :wink:
Hey Hou, Let´s Go!

User avatar
jozkin | 41
2K+
Posts: 2320
Name: Jozef
Location: Martin

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby jozkin » 04 Aug 2011 23:35

Off topic:
juraj_ziacik wrote:...hej hej, mi hovor!!!! Škoda že mi to nevyšlo a prekrývalo sa mi to.... :(

Duri, viaceri mame rozne zaujmy a rozne akcie, takze prekryvanie sa akcii je bezna vec a zavisi len na prioritach,,, a papierove modely pre teba asi nie sme prioritou...


Peto, priebezne letmo sledujem a stale Ti zavidim, ze si sa do toho pustil, ja nemam ani cas a ani odvahu :( :red: :vicotry:
Lepim preto, ze ma to bavi, tak ako ma to bavi a to, co sa mi paci.
Normálne je vlastnit (viac) originál(ov).

User avatar
petopato | 55
12 násobný gulášmajster!
Posts: 4445
Name: Peter Židuliak
Location: Šahy
Contact:

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby petopato » 11 Aug 2011 06:59

Malý pokrok, mám trochu krízu, lebo sú to veci, ktoré budú takmer neviditeľné :

[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/yfsWwobKBzUwbNKkSlq1.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/yfsWwobKBzUwbNKkSlq1_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/DuSGVf7vCwgUbJXgBkiI.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/DuSGVf7vCwgUbJXgBkiI_thumb.jpg[/imgg]

Return to “Vojenská technika // Military Vehicles”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests