TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25
Moderator: Oliver
- Štefan Húska | 44
- 2K+
- Posts: 2701
- Name: Štefan Húska
- Location: Saalbach Österreich
Re: Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25
Ahoj Oliver, model je fajny mne sa paci. Len tie predne blatniky by som vytkol inac je vsetko OK, tie kolesa sice maju byt do lievika ale vobec to nevidno
myslim ze je dakde na predaj Rommel ktory jazdil na tomto plazovom vozitku ale neviem v akej mierke, skuc prehladat net mozno ho najdes, pekne by ho to ozivilo
a spolocnu fotku by si ozaj mohol spravit 
Keď je model hotový, môžete ho postúpať :#)
Musím lepiť kým mám slinu
Musím lepiť kým mám slinu
Re: Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25
super.mohol by si to odfotit niekde na piesku,bolo by to este lepsie
Re: Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25
Ďakujem pekne, som rád, že sa model páči.
Spoločnú fotku sa pokúsim v najbližších dňoch urobiť.
Kolesá som absolútne nepochopil a neviem ako z kartóna hrubého 1mm by som mal urobiť lievik. Nešlo mi to a skúšal som to! K Rommelovi len toľko, že videl som nejaké postavičky, ale to bolo 1:16.Ahoj Oliver, model je fajny mne sa paci. Len tie predne blatniky by som vytkol inac je vsetko OK, tie kolesa sice maju byt do lievika ale vobec to nevidnomyslim ze je dakde na predaj Rommel ktory jazdil na tomto plazovom vozitku ale neviem v akej mierke, skuc prehladat net mozno ho najdes, pekne by ho to ozivilo
a spolocnu fotku by si ozaj mohol spravit
Spoločnú fotku sa pokúsim v najbližších dňoch urobiť.
Oliver
Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24
GALLERY
"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA
Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24
GALLERY
"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA
- martin1807 | 31
- 2K+
- Posts: 2772
- Name: Martin Bilý
- Location: Medzilaborce/ Praha
Re: Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25
Pekné, veru pekné.
Gratulujem k dokončeniu.. 
Re: Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25
Gratulujem k dokonceniu, parádna to robota aj predloha... 
Re: Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25
Ďakujem chalani. Už teraz sa teším na ďalší model.
Prikladám tiež sľúbené fotky Wehrmachtu pre zatiaľ.

Prikladám tiež sľúbené fotky Wehrmachtu pre zatiaľ.
Oliver
Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24
GALLERY
"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA
Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24
GALLERY
"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA
Re: Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25
Gratulujem Oliver k dokončeniu, máš to parádne zlepené
A pekne sa ti plní zbierka nemeckej techniky 
Na stole: Kamov Ka-29 /Orlik/ 1:33; KV-2 /free/ 1:25
Hotovo: Jak-3; LaGG-3; IL-2M3 Šturmovik; HH-53C Stallion; Tatra 815 NTH 6x6 + SYKO-5M + radlica; 3x Polikarpov I-16 Išak; T-80
"An architect's dream is an engineer's nightmare."
Hotovo: Jak-3; LaGG-3; IL-2M3 Šturmovik; HH-53C Stallion; Tatra 815 NTH 6x6 + SYKO-5M + radlica; 3x Polikarpov I-16 Išak; T-80
"An architect's dream is an engineer's nightmare."
Re: Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25
Super si to dal..
Pekná zbierka..Teším sa na ďalší kúsok..
Re: Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25
halo
gratulujem k dokonceniu
gratulujem k dokonceniu
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest