TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
Bismarck /GPM/ 1:200
Moderator: Fito
Re: Bismarck /GPM/ 1:200
Je to super, tiež jeden z mojich vysnených modelov, stavbu sledujem... prajem veľa úspechov.
Na stole: MPR I (Velká kniha vystřihovánek - Richard Vyškovský)
V príprave: Messerschmitt Me 109 G-5 (Kartonowa Kolekcia)
Hotové: Nestojí za reč - vrátenie k modelom - 1.8.2013 - momentálne sa učím retušovať
V príprave: Messerschmitt Me 109 G-5 (Kartonowa Kolekcia)
Hotové: Nestojí za reč - vrátenie k modelom - 1.8.2013 - momentálne sa učím retušovať
Re: Bismarck /GPM/ 1:200
Neviem, či dobre vidím, ale sa mi zdá, že obšívku si zlepil z malých obdlžníkov? Sem-tam presvitá biely základ. Toto som ešte nevidel nikde.
Re: Bismarck /GPM/ 1:200
Chvíľku tu človek nieje a tu pokrok veliký. Veľmi pekné
Jano
Jano
Lepenia sa nebojte, na počet dielov nehľaďťe
Re: Bismarck /GPM/ 1:200
Ide ti to ako po masle. Pár protilietadlových kanónov e je to hotové...
- prostejaradoslav | 40
- Posts: 250
- Name: rado
- Location: Povina
Re: Bismarck /GPM/ 1:200
velmi pekne ale na tvojom mieste aspon 2 metre do vysky deti su nevyspitatelne. ale tesim sa na finale co je pravda
ked vidim vrakovisko obcas mi pride luto
Re: Bismarck /GPM/ 1:200
Veľmi pekná, čistá práca.
Pomaly. ale isto.
Pomaly. ale isto.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest