TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

Bismarck /GPM/ 1:200

Moderator: Fito

User avatar
andrewk0 | 30
Posts: 21
Name: Andrej
Location: Trenčín

Re: Bismarck /GPM/ 1:200

Postby andrewk0 » 15 Sep 2013 10:08

Je to super, tiež jeden z mojich vysnených modelov, stavbu sledujem... prajem veľa úspechov.
Na stole: MPR I (Velká kniha vystřihovánek - Richard Vyškovský)
V príprave: Messerschmitt Me 109 G-5 (Kartonowa Kolekcia)
Hotové: Nestojí za reč - vrátenie k modelom - 1.8.2013 - momentálne sa učím retušovať

User avatar
Tomáš | 53
Posts: 270
Name: Tomáš
Location: V. Kapušany

Re: Bismarck /GPM/ 1:200

Postby Tomáš » 17 Sep 2013 08:56

Neviem, či dobre vidím, ale sa mi zdá, že obšívku si zlepil z malých obdlžníkov? Sem-tam presvitá biely základ. Toto som ešte nevidel nikde.

User avatar
MM6666 | 44
Posts: 34
Name: Matúš
Location: Prešov

Re: Bismarck /GPM/ 1:200

Postby MM6666 » 17 Sep 2013 18:41

oplátovanie lode je z prúžkov papiera a následne strieknutý, tie špáry sú robené zámyselne proste tak som to chcel mať, môj tunning :-)
podstavec:




začal som kompletizáciu:...


User avatar
Jano 100 | 56
Pán plachetníc
Posts: 1520
Name: Jano
Location: Humenné, Na Podskalku 62

Re: Bismarck /GPM/ 1:200

Postby Jano 100 » 17 Sep 2013 19:14

Chvíľku tu človek nieje a tu pokrok veliký. Veľmi pekné :victory:

Jano
Lepenia sa nebojte, na počet dielov nehľaďťe

User avatar
Tomáš | 53
Posts: 270
Name: Tomáš
Location: V. Kapušany

Re: Bismarck /GPM/ 1:200

Postby Tomáš » 18 Sep 2013 10:39

Ide ti to ako po masle. Pár protilietadlových kanónov e je to hotové...

User avatar
MM6666 | 44
Posts: 34
Name: Matúš
Location: Prešov

Re: Bismarck /GPM/ 1:200

Postby MM6666 » 19 Sep 2013 14:01

nejaké tie rebríky...

User avatar
prostejaradoslav | 40
Posts: 250
Name: rado
Location: Povina

Re: Bismarck /GPM/ 1:200

Postby prostejaradoslav » 20 Sep 2013 00:25

velmi pekne ale na tvojom mieste aspon 2 metre do vysky deti su nevyspitatelne. ale tesim sa na finale co je pravda
ked vidim vrakovisko obcas mi pride luto

User avatar
MM6666 | 44
Posts: 34
Name: Matúš
Location: Prešov

Re: Bismarck /GPM/ 1:200

Postby MM6666 » 04 Oct 2014 15:56

Ide to strašne pomaly, no dávam do pozornosti nejaký ten pokrok...

User avatar
tomas81 | 44
Posts: 285
Name: Tomas
Location: Bytča Hrabové

Re: Bismarck /GPM/ 1:200

Postby tomas81 » 05 Oct 2014 13:03

parádne. :wink:

User avatar
Tomáš | 53
Posts: 270
Name: Tomáš
Location: V. Kapušany

Re: Bismarck /GPM/ 1:200

Postby Tomáš » 06 Oct 2014 09:30

Veľmi pekná, čistá práca. :victory:
Pomaly. ale isto.

Return to “Námorná technika // Watercrafts”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest