TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

M25 Dragon Wagon /GPM/ 1:25

Moderator: Oliver

SCaRY91 | 35
Posts: 649
Name: Domino
Location: Trencin (Juh)
Contact:

Re: M25 Dragon Wagon /GPM/ 1:25

Postby SCaRY91 » 27 Jun 2011 20:42

Dragon v novom meste je volne pristupny pokial viem je aj pojazdny pravidelne chodi na akcie vojenske (sahara...) do noveho mesta chodievam dost casto mozem sa kamarata spytat ci by sa dalo tam sit pozret a pofotit
Image

User avatar
Oliver | 31
2K+
Posts: 2305
Location: Trenčín/Nová Dedinka
Contact:

Re: M25 Dragon Wagon /GPM/ 1:25

Postby Oliver » 27 Jun 2011 21:15

Tak sa prosím spýtaj, ale stačí sa len spýtať. Ja tam potom zájdem, nemusíš toho kamaráta otravovať. :) :wink:
Oliver

Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24

GALLERY

"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA

User avatar
juraj_ziacik | 43
Posts: 1547
Name: Gergej
Location: Turčiansky Svätý Martin/Zvolen/Babiná
Contact:

Re: M25 Dragon Wagon /GPM/ 1:25

Postby juraj_ziacik » 28 Jun 2011 09:27

viewtopic.php?f=98&t=749

...kukni sem, ešte niečo nájdem, niekde som mal celkom slušnú zbierku muzeálnych kúskov M25-ky :)
Hey Hou, Let´s Go!

User avatar
papoušek | 59
Posts: 231
Name: Jiří
Location: Orlová u Karviné

Re: M25 Dragon Wagon /GPM/ 1:25

Postby papoušek » 28 Jun 2011 10:23

Nazdar
Díky moc pánové jsem rád že je takový zájem hned se člověku chce lepit.
Ty fotky jsou parádní a vážně je asi jedno co naložím na návěs.
V podkladech je založeno téma Dragon Wagon tak mužete přidávat tam.
Detajlu není nikdy dost.
A ještě jednou děkuji. Snad něco slepím :)

User avatar
papoušek | 59
Posts: 231
Name: Jiří
Location: Orlová u Karviné

Re: M25 Dragon Wagon /GPM/ 1:25

Postby papoušek » 10 Sep 2013 12:58

Zdravím
Už jsem tu dlouho nebyl :red: .
Tet se to snad zmnění pokusím se máknout na tomto mém restu :red:
Mám už dokonce i Sherman od WAK.
Zde jedno foto :
Image

User avatar
papoušek | 59
Posts: 231
Name: Jiří
Location: Orlová u Karviné

Re: M25 Dragon Wagon /GPM/ 1:25

Postby papoušek » 01 Oct 2013 09:18

Zdravím
Tak jsem dodělal kola:
Image
zadní je jich 8 a jsou nad sebou:
Image
přední + rezerva:
Image
návěs:
Image
tet začnu stavět tahač.

SCaRY91 | 35
Posts: 649
Name: Domino
Location: Trencin (Juh)
Contact:

Re: M25 Dragon Wagon /GPM/ 1:25

Postby SCaRY91 » 02 Oct 2013 00:08

Ked už si tie kolesá farbil mohol si na bokoch zabrúsiť tie spoje a do stratena zbrusiť ten boťnýdrapák bolo by to ešte o kus lepšie ;)
Image

Return to “Vojenská technika // Military Vehicles”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest