TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
M25 Dragon Wagon /GPM/ 1:25
Moderator: Oliver
Re: M25 Dragon Wagon /GPM/ 1:25
Dragon v novom meste je volne pristupny pokial viem je aj pojazdny pravidelne chodi na akcie vojenske (sahara...) do noveho mesta chodievam dost casto mozem sa kamarata spytat ci by sa dalo tam sit pozret a pofotit
Re: M25 Dragon Wagon /GPM/ 1:25
Tak sa prosím spýtaj, ale stačí sa len spýtať. Ja tam potom zájdem, nemusíš toho kamaráta otravovať.


Oliver
Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24
GALLERY
"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA
Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24
GALLERY
"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA
- juraj_ziacik | 43
- Posts: 1547
- Name: Gergej
- Location: Turčiansky Svätý Martin/Zvolen/Babiná
- Contact:
Re: M25 Dragon Wagon /GPM/ 1:25
viewtopic.php?f=98&t=749
...kukni sem, ešte niečo nájdem, niekde som mal celkom slušnú zbierku muzeálnych kúskov M25-ky
...kukni sem, ešte niečo nájdem, niekde som mal celkom slušnú zbierku muzeálnych kúskov M25-ky

Hey Hou, Let´s Go!
Re: M25 Dragon Wagon /GPM/ 1:25
Nazdar
Díky moc pánové jsem rád že je takový zájem hned se člověku chce lepit.
Ty fotky jsou parádní a vážně je asi jedno co naložím na návěs.
V podkladech je založeno téma Dragon Wagon tak mužete přidávat tam.
Detajlu není nikdy dost.
A ještě jednou děkuji. Snad něco slepím
Díky moc pánové jsem rád že je takový zájem hned se člověku chce lepit.
Ty fotky jsou parádní a vážně je asi jedno co naložím na návěs.
V podkladech je založeno téma Dragon Wagon tak mužete přidávat tam.
Detajlu není nikdy dost.
A ještě jednou děkuji. Snad něco slepím

Re: M25 Dragon Wagon /GPM/ 1:25
Ked už si tie kolesá farbil mohol si na bokoch zabrúsiť tie spoje a do stratena zbrusiť ten boťnýdrapák bolo by to ešte o kus lepšie 
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 0 guests




