TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Moderator: Oliver

User avatar
Paly | 38
Posts: 1805
Name: Paľo

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Postby Paly » 22 Jan 2014 17:56

Áno zámok je funkčný, aby som ho nestratil tak sa dá aj "zavrieť" :)
Live hard, ride easy.

User avatar
Miso122 | 28
Posts: 352
Name: Michal
Location: Jaslovské Bohunice

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Postby Miso122 » 22 Jan 2014 17:58

A kľúčik máš kde? :P
Na stole: San Salvador
Hotovo: Nautilus, Michalská veža, Kaiten-1,...

User avatar
Paly | 38
Posts: 1805
Name: Paľo

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Postby Paly » 22 Jan 2014 18:06

Stratil sa :-( ....šofér to otvára šperhákom :D
Live hard, ride easy.

User avatar
pisho66 | 42
Posts: 1431
Name: Martin
Location: Banská Bystrica

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Postby pisho66 » 22 Jan 2014 18:29

Veľmi pekná práca a navyše to množstvo funkčných prvkov tomu pridalo na zaujímavosti ako aj doplnky. Toto musím vidieť na živo :victory:
Nie je dôležitý cieľ, ale cesta.

User avatar
Jolaus | 47
Posts: 1483
Name: Martin
Location: Bratislava-Petržalka

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Postby Jolaus » 22 Jan 2014 19:09

Ahoj.
Pekný kúsok. Gratulujem :wink: .
Pracujem tak dokonale,že každé jedno zlepšenie by znamenalo krok späť.

User avatar
johnny7 | 42
Wykonawca
Posts: 2874
Name: Jano
Location: Prievidza

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Postby johnny7 » 22 Jan 2014 19:20

Klobuk dole sefe. Stavbu som az tak nesledoval, ale vysledok stoji za to. Velmi pekne spracovane detaily.
Hotovo: M4A3 Sherman GPM, Brabham BT26 Forum Team
Na Stole: Dragon Wagon GPM
Pod stolom: SdKfz 251, Mordin Solus (Mass Effect 2)
Zrusene: Skoda Roomster

User avatar
Matej | 38
Posts: 1171
Name: parkourista
Location: Mojtín, okres PU

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Postby Matej » 22 Jan 2014 19:36

super zlepené aj zaprášené..gratulujem k dokončeniu.. :big smile:
Aktuálne: ZIL 131 AC40

Hotovo: BAT-M / A-10 Warthog

User avatar
jacky | 54
Posts: 363
Name: miro
Location: DS

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Postby jacky » 22 Jan 2014 19:46

4x som si prezeral fotky a čo dodať :jawbone: , neskutočne spacovaný model nadhera, teším sa na další model

User avatar
Dejv | --
Posts: 260
Location: Benešov, Česká republika

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Postby Dejv » 22 Jan 2014 20:53

Perfektní práce a reportáž, plná originálních postupů (zvlášť ta sedačka se povedla). Ve srovnání s Kruppem (ne že by byl špatnej) je vidět, jak ses modelářsky posunul. Dík za příjemné pokoukání :wink: .

User avatar
mimapnd | --
Fordsonman
Posts: 2118
Name: M.

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Postby mimapnd » 22 Jan 2014 21:03

uplne ze vau. velmi pekne. inak, ta sedacka je super, mohol si ju ale trosku "usediet", vies, pretlacit kustik od zadkov, lebo vyzera akoby na nej nikto nesedel...ale to len moj nazor. uz len nastartovat a ides. velmi dobra pracicka. takto prasit sa volakedy aj ja chcem naucit.

Return to “Vojenská technika // Military Vehicles”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest