TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
Moderator: Oliver
Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
Áno zámok je funkčný, aby som ho nestratil tak sa dá aj "zavrieť" 
Live hard, ride easy.
Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
A kľúčik máš kde? 
Na stole: San Salvador
Hotovo: Nautilus, Michalská veža, Kaiten-1,...
Hotovo: Nautilus, Michalská veža, Kaiten-1,...
Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
Stratil sa
....šofér to otvára šperhákom 
Live hard, ride easy.
Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
Veľmi pekná práca a navyše to množstvo funkčných prvkov tomu pridalo na zaujímavosti ako aj doplnky. Toto musím vidieť na živo 
Nie je dôležitý cieľ, ale cesta.
Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
Ahoj.
Pekný kúsok. Gratulujem
.
Pekný kúsok. Gratulujem
Pracujem tak dokonale,že každé jedno zlepšenie by znamenalo krok späť.
Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
Klobuk dole sefe. Stavbu som az tak nesledoval, ale vysledok stoji za to. Velmi pekne spracovane detaily.
Hotovo: M4A3 Sherman GPM, Brabham BT26 Forum Team
Na Stole: Dragon Wagon GPM
Pod stolom: SdKfz 251, Mordin Solus (Mass Effect 2)
Zrusene: Skoda Roomster
Na Stole: Dragon Wagon GPM
Pod stolom: SdKfz 251, Mordin Solus (Mass Effect 2)
Zrusene: Skoda Roomster
Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
super zlepené aj zaprášené..gratulujem k dokončeniu.. 
Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
4x som si prezeral fotky a čo dodať
, neskutočne spacovaný model nadhera, teším sa na další model
Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
Perfektní práce a reportáž, plná originálních postupů (zvlášť ta sedačka se povedla). Ve srovnání s Kruppem (ne že by byl špatnej) je vidět, jak ses modelářsky posunul. Dík za příjemné pokoukání
.
Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
uplne ze vau. velmi pekne. inak, ta sedacka je super, mohol si ju ale trosku "usediet", vies, pretlacit kustik od zadkov, lebo vyzera akoby na nej nikto nesedel...ale to len moj nazor. uz len nastartovat a ides. velmi dobra pracicka. takto prasit sa volakedy aj ja chcem naucit.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest