TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

Bismarck /GPM/ 1:200

Moderator: Fito

User avatar
maaaslo | 45
Posts: 573
Name: pavol
Location: wickford, UK. alebo Tomášov, SK.
Contact:

Re: Bismarck /GPM/ 1:200

Postby maaaslo » 06 Oct 2014 10:25

na tej fotke kde vidno skrutky z lavoboku, to je tam pokrcena obsivka nad ciarou ponoru, ci len nejaky tien?
inak praca exkluzivna...

User avatar
MM6666 | 44
Posts: 34
Name: Matúš
Location: Prešov

Re: Bismarck /GPM/ 1:200

Postby MM6666 » 08 Nov 2014 22:24

ale, snažil som sa, no niekedy sa chybičke nevyhneš...je to kozmetická chyba, no ale až sa zadívam na celý model ani si to nevšimnem

User avatar
MM6666 | 44
Posts: 34
Name: Matúš
Location: Prešov

Re: Bismarck /GPM/ 1:200

Postby MM6666 » 02 Dec 2014 18:32

Tak som ho konečne dokončil...

huvikseen | 37
Posts: 72
Name: Peter
Location: Nitra

Re: Bismarck /GPM/ 1:200

Postby huvikseen » 02 Dec 2014 18:57

gratulujem, pecka :)
ked budem raz velky a sikovny tiez sa o to aspon pokusim

User avatar
lukascrx | --
Posts: 54
Name: lukas

Re: Bismarck /GPM/ 1:200

Postby lukascrx » 02 Dec 2014 19:49

Gratuluji mooooc pěkné... :big smile:

User avatar
maťko85 | 40
Posts: 1041
Name: Martin Hašlar
Location: Mladá Boleslav

Re: Bismarck /GPM/ 1:200

Postby maťko85 » 02 Dec 2014 22:14

Rovněž gratuluju k dokončení :victory: . Model vypadá nááádherně :still dreaming: .

User avatar
Drotik | 55
Posts: 1276
Name: Vlado
Location: Bratislava

Re: Bismarck /GPM/ 1:200

Postby Drotik » 03 Dec 2014 04:10

Gratulujem, krasa :wink:
Úsmev dobrého človeka obdarí a nepriateľa naštve.
Kto chce, hľada spôsob, kto nechce, hľada dôvod.

User avatar
martanek411 | --
Posts: 195

Re: Bismarck /GPM/ 1:200

Postby martanek411 » 03 Dec 2014 05:08

Gratuluji k dokončení krásné lodi a těším se na další námořní kousek ... :) :victory:

User avatar
Tomáš | 53
Posts: 270
Name: Tomáš
Location: V. Kapušany

Re: Bismarck /GPM/ 1:200

Postby Tomáš » 03 Dec 2014 10:25

Perfektné, gratulujem. :victory:

User avatar
tomas81 | 44
Posts: 285
Name: Tomas
Location: Bytča Hrabové

Re: Bismarck /GPM/ 1:200

Postby tomas81 » 03 Dec 2014 17:24

Pekná práca Matúš. Čo bude nasledovať?

Return to “Námorná technika // Watercrafts”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest