TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

KrAz 255b /Renova model/ 1:25 - SpiDeR vs. Rado-Wan

Moderator: Oliver

Tak ktory?

SpiDeRov
13
26%
Rado-Wanov
37
74%
 
Total votes: 50
User avatar
sony | 41
2K+
Posts: 2968
Name: Martin Seemann
Location: Banská Bystrica

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby sony » 13 Aug 2008 18:36

mne to pripomína nafarbenú kapsulku.. tú takú tabletku :P
Papierový člen plastikového klubu

User avatar
spider | 34
Posts: 1114
Name: Stano
Location: Trenčín

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby spider » 13 Aug 2008 21:42

No je to normálne papier....papier-brúsenie-sekunďák-brúsenie-farbenie temperkou-sekunďák :shocked:
правда у воді не тоне і в огні не горить
Working on: KrAZ 255b

User avatar
Patero | 48
Posts: 1415
Name: Jozef Kráľ
Location: Lakšárska Nová Ves

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby Patero » 13 Aug 2008 21:46

ÁNO!!! :vicotry:

ale chvilu som normálne váhal, že by to mohla byť tá pirula.... :haha:
[col]%|[/col]

User avatar
spider | 34
Posts: 1114
Name: Stano
Location: Trenčín

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby spider » 13 Aug 2008 21:53

Patero : neboj, tam bude ešte patina... :haha:
правда у воді не тоне і в огні не горить
Working on: KrAZ 255b

User avatar
spider | 34
Posts: 1114
Name: Stano
Location: Trenčín

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby spider » 15 Aug 2008 13:14

No ešte foto kabíny ( to naraz fotené ako hasiaci, ale dám to sem )
Image Image

Tam je moja kabína a Rado-Wan-ov KrAZ :haha: (nejak mu to nepasovalo)

To je ešte len taká nejaká ... teraz je už prebrúsená, nafarbená atď....
правда у воді не тоне і в огні не горить
Working on: KrAZ 255b

User avatar
Rado-Wan | 34
Posts: 410
Name: Radovan
Location: PreŠhoW
Contact:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby Rado-Wan » 15 Sep 2008 17:04

spider, závidím ti :amazed:

takze, prave tearz som zistil ze mam zlé veľmi zlé správy :too sad:
nakolko staviam kabínu a davam ju pomaly dokopy zistujem ze mi vôbec nepacuje a nesedi na ráme. Mnou zistene dôvody su: prevodovka nakrivo; cely agregat nakrivo; vyfukove potrubia z motora priveľmi vyčnievajú do strán a su aj dost nakrivo, co sposobuje ze je cely motor nakrivo; predny naraznik sa mi trosicku zdevormoval a nezmesti sa tam kabina; chladis som tym padom pravdepodobne neako posunul, takze to treba taktiez opravit....

tieto všetky casti budem bud opravovat alebo robit nanovo takze sa stavba o nieco vzdiali :amazed: :amazed: :amazed:
dufam ze kraza tento rok dokoncim, alebo aspoň do výstavy v prešove
coskoro nejake to nove foto...
ved lepime pre radost :)

User avatar
spider | 34
Posts: 1114
Name: Stano
Location: Trenčín

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby spider » 15 Sep 2008 17:11

Ale veď to je na chvíľku roboty... skalpel sem skalpel tam a máš to :P :big smile:
Ja hlásim kraza hotového tak na 95 %... diely sú všetky, lenže došla farba (zaschla sviňa jedna :devil: ), tak musím kúpiť novú a nafarbiť korbu, a tým pádom bude kraz hotový ... ale bez diorámy a nákladu...ale ináč je hotovo :D
правда у воді не тоне і в огні не горить
Working on: KrAZ 255b

User avatar
WanRayen | 49
Papierovy Kopernik
Posts: 3272
Name: Tino
Location: Prievidza
Contact:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby WanRayen » 15 Sep 2008 17:43

Kraz milý Kraz koľko starostí zo stavbou ale ak je hotový božský pohľad na ňho. Ja sa zahrávam s myšlienkou že na najbližšej výstave si kúpim další do zbierky he he :)

User avatar
Rado-Wan | 34
Posts: 410
Name: Radovan
Location: PreŠhoW
Contact:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby Rado-Wan » 15 Sep 2008 18:43

no tak som vybral motor ajpredny naraznik:
Image

zhrozil som sa ako ten motor vyzera.... :
Image Image Image
vsetko tam je krivé, tak sa ani necudujem ze to nepasovalo..
momentalne sa pracuje na opravach :devil:

a momentalne kraz vyzera trochu osamotene:
Image
ved lepime pre radost :)

User avatar
Rado-Wan | 34
Posts: 410
Name: Radovan
Location: PreŠhoW
Contact:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby Rado-Wan » 21 Oct 2008 17:58

takze mechanici Pat a Mat, alebo Mat a Pat..Image :D konecne opravili motor z chladičom:
Image Image Image Image Image Image

...ty dvaja nedbaju na cistotu, sak je to aj vidiet..
motor prave montuju na kraza :bad smile: :bad smile: , takze coskoro dalsie foto (kedze som na marodke :beated: ...)
ved lepime pre radost :)

Return to “Vojenská technika // Military Vehicles”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest