Po celý týždeň vznikli iba základy svetiel a hmloviek,znaky 2x(koň), a podvozok . A dneska,resp. pred dvoma hodinami "zasklenie" jedného svetla a jedna pneumatika.Teda jedna zlepená a druhá ešte len nakreslená.Tieto už majú aj dezén
(ručne vyrývané =D)
(nevedela som jak ďalej teraz už hej =)