TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11

Moderator: iconmaster

west | 29
Posts: 45
Location: BA
Contact:

Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11

Postby west » 09 Apr 2011 19:07

Konečne víkend a to znamená viac času na model :P Po celý týždeň vznikli iba základy svetiel a hmloviek,znaky 2x(koň), a podvozok . A dneska,resp. pred dvoma hodinami "zasklenie" jedného svetla a jedna pneumatika.Teda jedna zlepená a druhá ešte len nakreslená.Tieto už majú aj dezén :look down: (ručne vyrývané =D)

Image
Image

dipietro | --
Posts: 66
Location: Zvolen

Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11

Postby dipietro » 21 Apr 2011 11:51

Pozeram, pozeram a vidim ze ty uplne vytvaras nove postupy a obracias papierove modelarstvo na svoj sposob :)
Ale myslim to v dobrom. Som zvedavy na tohto Mustanga.
Corel, Corel a ešte raz Corel. Keď to mate v oku, 3D nepotrebujete :)
A ano, retušujem fixami a ano, strašne to niekedy vidieť, ale niekedy dosahujem obdivuhodné výsledky :)

west | 29
Posts: 45
Location: BA
Contact:

Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11

Postby west » 21 Apr 2011 17:08

to tie pneumatiky ,čo? :)
Image

dipietro | --
Posts: 66
Location: Zvolen

Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11

Postby dipietro » 22 Apr 2011 08:07

Ano, napriklad tie pneumatiky. Nasla si sposob ako nahradit laserom vyrezavany dezen. Neviem aky mas postup, ale asi to robis este kym je to rovne, ze? A papier je taky ten cierny z fotoalbumov?
Corel, Corel a ešte raz Corel. Keď to mate v oku, 3D nepotrebujete :)
A ano, retušujem fixami a ano, strašne to niekedy vidieť, ale niekedy dosahujem obdivuhodné výsledky :)

west | 29
Posts: 45
Location: BA
Contact:

Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11

Postby west » 23 Apr 2011 14:09

ten papier to je vlastne niečo ako hrubší výkres,predávajú ho v ševte za asi 60 centov kus,tam je to pod názvom ôômapa na listy".Dobre sa s tým pracuje =)
Image
Image

west | 29
Posts: 45
Location: BA
Contact:

Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11

Postby west » 30 Apr 2011 20:10

Image
Image

User avatar
mumodeanel | 30
Posts: 643
Name: Tomáš Hrebík
Location: Kousek od Ostravy

Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11

Postby mumodeanel » 02 May 2011 15:10

A já myslel, že jsi usla na vavřínech

west | 29
Posts: 45
Location: BA
Contact:

Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11

Postby west » 02 May 2011 19:01

niee za stolom :D (nevedela som jak ďalej teraz už hej =)
Image

west | 29
Posts: 45
Location: BA
Contact:

Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11

Postby west » 03 May 2011 20:01

hurá na radlicu...
Image

Image
Image

User avatar
Misiken | 30
Posts: 479
Name: Michal

Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11

Postby Misiken » 03 May 2011 22:53

A kde máš stredové svetlá ? Hádam tam nechceš nechať len hlavné dve :death:

Return to “Športové vozidlá // Racing Cars”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest