a naco?
viem si zivo predstavit, ako to kresli ceruzkou, jednotlive nacrty pouziva ako matricu a dalej to upravuje aby to sedelo. po dopasovani zakresli zmeny. hotove diely oskenuje a zdigitalizuje v pocitaci a mozno...mozno poskytne dalej.
berte to vsetci ako betu...
alebo alfu...
TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11
Moderator: iconmaster
Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11
SCaRY91 wrote:A co tak to poriadne prebrusit ?Napusti sekundakom a pekne pilnik alebo smirgel do ruk y a sup brusit pekne do hladka ;)
to až po dokončení karosérie,alebo aspoň väčšej časti

Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11
radosť pozerať
.. a ked sa rozhodneš pre ten sekundák a prebrúsenie hrán... to bude radosť...
Možno zažiješ takú radosť z brúsenia ako ja pri svojej Zebre
Do súťaže v Nitre to dúfam stíhaš?
.. a ked sa rozhodneš pre ten sekundák a prebrúsenie hrán... to bude radosť...Možno zažiješ takú radosť z brúsenia ako ja pri svojej Zebre
Do súťaže v Nitre to dúfam stíhaš?

Papierový člen plastikového klubu
Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11
S mustangom sa to od 27.5 nehýbalo,bolo treba dohnať známky( i keď 4 zo slovenčiny ničomu nepomohla
) teraz sa tomu konečne začnem venovať a skúsim to brúsenie,keď kúpim sekunďák 
) teraz sa tomu konečne začnem venovať a skúsim to brúsenie,keď kúpim sekunďák 
Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11
takto nejako by to malo vyzerať vpredu pri svetle keď to bude prilepené
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/zxRi6eheSeKMtToNfocP.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/zxRi6eheSeKMtToNfocP_thumb.jpg[/imgg]
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/zxRi6eheSeKMtToNfocP.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/zxRi6eheSeKMtToNfocP_thumb.jpg[/imgg]
Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11
Pěkný i když by mustang mohl být i v základní verzi je taky dost krásný
Rozděláno: TATRA 148 S1
Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/Zr9ckzoTtC5MbYywgstK.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/Zr9ckzoTtC5MbYywgstK_thumb.jpg[/imgg]
Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11
Koník podľa mňa nemá chybu.
Len tak ďalej. Neuvažovala si o zmene farby?
Len tak ďalej. Neuvažovala si o zmene farby?

Oliver
Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24
GALLERY
"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA
Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24
GALLERY
"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA
Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11
Ja myslím farbu auta.
.. mohla by si mať napr. zeleného mustanga. Zelená 4ever. 
.. mohla by si mať napr. zeleného mustanga. Zelená 4ever. 
Oliver
Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24
GALLERY
"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA
Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24
GALLERY
"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 0 guests
Napusti sekundakom a pekne pilnik alebo smirgel do ruk y a sup brusit pekne do hladka ;)