TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11

Moderator: iconmaster

User avatar
maaaslo | 45
Posts: 573
Name: pavol
Location: wickford, UK. alebo Tomášov, SK.
Contact:

Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11

Postby maaaslo » 28 May 2011 00:56

a naco?
viem si zivo predstavit, ako to kresli ceruzkou, jednotlive nacrty pouziva ako matricu a dalej to upravuje aby to sedelo. po dopasovani zakresli zmeny. hotove diely oskenuje a zdigitalizuje v pocitaci a mozno...mozno poskytne dalej.
berte to vsetci ako betu...
alebo alfu...

west | 29
Posts: 45
Location: BA
Contact:

Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11

Postby west » 28 May 2011 17:49

SCaRY91 wrote:A co tak to poriadne prebrusit ? :P Napusti sekundakom a pekne pilnik alebo smirgel do ruk y a sup brusit pekne do hladka ;)

to až po dokončení karosérie,alebo aspoň väčšej časti :wink:
Image

User avatar
sony | 41
2K+
Posts: 2968
Name: Martin Seemann
Location: Banská Bystrica

Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11

Postby sony » 28 May 2011 18:18

radosť pozerať :wink: .. a ked sa rozhodneš pre ten sekundák a prebrúsenie hrán... to bude radosť...
Možno zažiješ takú radosť z brúsenia ako ja pri svojej Zebre
Do súťaže v Nitre to dúfam stíhaš? :big smile:
Papierový člen plastikového klubu

west | 29
Posts: 45
Location: BA
Contact:

Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11

Postby west » 19 Jun 2011 14:33

S mustangom sa to od 27.5 nehýbalo,bolo treba dohnať známky( i keď 4 zo slovenčiny ničomu nepomohla :dhh:) teraz sa tomu konečne začnem venovať a skúsim to brúsenie,keď kúpim sekunďák :big smile:
Image

west | 29
Posts: 45
Location: BA
Contact:

Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11

Postby west » 17 Jul 2011 19:41

takto nejako by to malo vyzerať vpredu pri svetle keď to bude prilepené
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/zxRi6eheSeKMtToNfocP.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/zxRi6eheSeKMtToNfocP_thumb.jpg[/imgg]
Image

User avatar
ApeX | --
Posts: 192
Name: Honza

Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11

Postby ApeX » 18 Jul 2011 16:10

Pěkný i když by mustang mohl být i v základní verzi je taky dost krásný
Rozděláno: TATRA 148 S1

west | 29
Posts: 45
Location: BA
Contact:

Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11

Postby west » 02 Aug 2011 19:55

[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/Zr9ckzoTtC5MbYywgstK.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/Zr9ckzoTtC5MbYywgstK_thumb.jpg[/imgg]
Image

User avatar
Oliver | 31
2K+
Posts: 2305
Location: Trenčín/Nová Dedinka
Contact:

Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11

Postby Oliver » 02 Aug 2011 20:04

Koník podľa mňa nemá chybu. :vicotry:
Len tak ďalej. Neuvažovala si o zmene farby? :big smile:
Oliver

Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24

GALLERY

"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA

west | 29
Posts: 45
Location: BA
Contact:

Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11

Postby west » 02 Aug 2011 20:06

farba tam ešte nieje :big smile:
Image

User avatar
Oliver | 31
2K+
Posts: 2305
Location: Trenčín/Nová Dedinka
Contact:

Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11

Postby Oliver » 02 Aug 2011 20:09

Ja myslím farbu auta. :vicotry: .. mohla by si mať napr. zeleného mustanga. Zelená 4ever. :vicotry:
Oliver

Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24

GALLERY

"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA

Return to “Športové vozidlá // Racing Cars”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest