TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

KrAz 255b /Renova model/ 1:25 - SpiDeR vs. Rado-Wan

Moderator: Oliver

Tak ktory?

SpiDeRov
13
26%
Rado-Wanov
37
74%
 
Total votes: 50
tomasko | --
Posts: 205
Name: Tomáš
Location: Žilina

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby tomasko » 28 Feb 2009 20:21

pekne veru pekne.len by som sa chcel opytat,ci sa to da postavit aj bez premalovavania (klasicka retus)

User avatar
Patero | 48
Posts: 1415
Name: Jozef Kráľ
Location: Lakšárska Nová Ves

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby Patero » 28 Feb 2009 21:39

je to krásny model. Len škoda že to ideš zaješpiniť........ :(
[col]%|[/col]

User avatar
spider | 34
Posts: 1114
Name: Stano
Location: Trenčín

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby spider » 28 Feb 2009 23:01

Dá sa to samozrejme aj retušovať, ale ...
http://www.postimage.org/gx28Ws10-9e227 ... dd79ce.jpg
.. je to také ... suché .. :ops:
Rado: to je tak krásne hladké...to si musím pohladkať :girl:
правда у воді не тоне і в огні не горить
Working on: KrAZ 255b

User avatar
Rado-Wan | 34
Posts: 410
Name: Radovan
Location: PreŠhoW
Contact:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby Rado-Wan » 01 Mar 2009 00:39

patero : nič sa až tak neboj, viem aj keď podvozok vyzeral že to bude ,,brudne,, jak hovado, tak až také ,,brudne,, to na karosérií nebude len tak decentne okrajovo, sak uvidíš :bad smile:
SpiDeR : len sa tu nevzrušuj :D :D

no jo tá kvalita foto (Aah jaj...)


EDIT : tak čo sa korby týka, tak korba je už natretá konečným náterom. Čaká už len na patinu ktorá príde čo nevidieť... uvidím ako budem stíhať, ale chcel by som zajtra, no už dnes dorobiť také piplačky na korbe ako smerovky, svetlá a pripevniť zadné vrátka na korbu aj s ,,lancom,,. Plachta? no to bude zabáva. Určite ju spravím no kedy? to naozaj neviem. dúfam že ešte dneska ju začnem...keď sa podarí. tak by mal nasledovať hasiaci prístroj a tak samotná podložka. Samotné blatenie príde zároveň z podložkou, keď sa rozhodnem aký odtieň blata použijem, aj keď už na podvozku nejaké blato je, nieje to konečna podoba farby blata!!! A k nákladu: ešte nie som rozhodnutý či nejaký použijem... :boss:
Ták som sa tu zase rozpísal. Aspoň som vám priblížil secko čo by a ako malo nasledovať vo výrobe tohto modelu. Možno to do týždňa stihnem :greedy: aaa skoro by som zabudol, dneska som spravil aj prvú kladku na skrinku na náradie.
No nejaké to lepšie foto už dnes (keď sa podari).
ved lepime pre radost :)

User avatar
Rado-Wan | 34
Posts: 410
Name: Radovan
Location: PreŠhoW
Contact:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby Rado-Wan » 01 Mar 2009 19:01

no tak dneska som spravil kus práce! dokončil som korbu. Chyba už len plachta, náklad, blato, hasiaci prístroj a samozrejme podložka.
Fotky sú fotené pri umelom osvetlení takže skresľujú aj farbu na celom krazovi...
Toť foto:
Image Image Image Image Image Image Image Image Image

No a ešte otváracie zadne vrátka v troch rôznych polohách:
Image Image Image

ah jaj...
ved lepime pre radost :)

User avatar
serpens | 42
a.k.a. hado
Posts: 8906
Name: Miro
Location: Žilina
Contact:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby serpens » 01 Mar 2009 22:54

Som zvedavy na uplny finis! Obaja tu predstavujete paradne modely.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

User avatar
spider | 34
Posts: 1114
Name: Stano
Location: Trenčín

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby spider » 02 Mar 2009 19:02

No takže takto zatiaľ....
Včera :
ImageImageImage
Dnes :
ImageImage Image

A tuto som skúšal neviem akú nejakú vyschnutú trávu ... ale to je len skúška, nemal som viac špagátu ( iný ako som použil na zelenú trávu )
Image
špagát ešte budem mať večer asi od mamy, takže to dorobím, len či to môžem kombinovať so zelenou trávou ... chcem niečo také ako tuto:
Image
mám to miešať ?

A na záver jeden lístok
Image
правда у воді не тоне і в огні не горить
Working on: KrAZ 255b

User avatar
Rado-Wan | 34
Posts: 410
Name: Radovan
Location: PreŠhoW
Contact:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby Rado-Wan » 02 Mar 2009 20:22

ŠALENY! :shocked:
ved lepime pre radost :)

User avatar
petopato | 55
12 násobný gulášmajster!
Posts: 4445
Name: Peter Židuliak
Location: Šahy
Contact:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby petopato » 02 Mar 2009 20:53

Ta ne !?
Tie listy si kupoval, alebo vyrobil?

User avatar
spider | 34
Posts: 1114
Name: Stano
Location: Trenčín

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby spider » 02 Mar 2009 21:24

petopato wrote:Tie listy si kupoval, alebo vyrobil?

Image


...
ImageImage
... :beated:
правда у воді не тоне і в огні не горить
Working on: KrAZ 255b

Return to “Vojenská technika // Military Vehicles”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests